Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:46:28

Новий дитсадок у Старому Білоусі

11.05.2016   17:18

11 травня, у приміському до обласного центру селі Старий Білоус відбулася довгоочікувана подія – урочисте відкриття дошкільного навчального закладу. Дитсадок «Зернятко» реконструйовано з приміщення, в якому раніше була школа. Капітально відбудована споруда, оснащена всім необхідним сучасним устаткуванням, у трьох своїх групах зможе забезпечити дошкільною освітою п’ятдесят дітей.

З нагоди урочистого відкриття, крім батьків, малечі та колективу закладу, до Старого Білоусу завітали, зокрема, голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Микола Конопацький, голови Чернігівської РДА Віктор Корж та районної ради Олександр Ларченко, сільський голова Микола Нехай і директор підприємства-забудовника «Чернігівське РСУ» Сергій Замокін.

Також учасником заходу став фактично ініціатор будівництва – Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, який до обрання на цю посаду, будучи народним депутатом України, представляв у парламенті інтереси громади 206-го виборчого округу, до якого, зокрема, входить Старий Білоус.

«Коли ми приїздили сюди ще минулого року і дивилися на ті два сараї, що тут стояли – то й не вірилося навіть, що за такий короткий термін можна все відбудувати і облаштувати. Але спільними зусиллями, залучивши понад 7 мільйонів гривень коштів як Державного, так і місцевого бюджетів, разом нам таки вдалося створити чудовий дитячий садочок. Тому вітаю з цим усіх батьків, дітей, педагогічний колектив і бажаю наповнювати цей заклад, розширювати його, розвиватися і поліпшувати демографічну ситуацію», – із промовою такого змісту звернувся до присутніх на заході голова ОДА Валерій Куліч.

Після короткої концертної програми у виконанні дошкільнят і учнів місцевої школи, відбулося урочисте перерізування стрічки та оглядини комплексу дошкільного навчального закладу «Зернятко» Старобілоуської сільської ради Чернігівського району.

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини