Співробітники колоній та СІЗО привітали ветеранів війни
До Дня Перемоги співробітники Чернігівської виправної колонії (№ 44), Прилуцької виховної колонії та Чернігівського слідчого ізолятору управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відвідали колишніх співробітників кримінально-виконавчої служби, які в молоді роки пройшли фронтовими дорогами Другої світової війни.
З нагоди свята за ініціативою профспілкових комітетів установ виконання покарань Чернігівщини було відвідано за місцем проживання ветеранів, які свого часу безпосередньо працювали в колоніях та СІЗО.
З радістю та сльозами на обличчі ветерани зустріли пенітенціаріїв. Від співробітників вони отримали продовольчі пакети та квіти. Захисники раділи можливості поспілкуватися із молоддю та розказати про минуле. Згадали страшні події війни, загиблих побратимів, які не побачили світлий День Перемоги. Молоді співробітники вклонилися ветеранам за їхній подвиг.
Вони подякували ветеранам-фронтовикам за багаторічну службу та побажали міцного здоров’я, благополуччя в родинах і мирного неба над Україною, яке свого часу вони відвойовували у загарбників.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.