Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 03:00:42

У Чернігові підписано Угоду про співпрацю щодо національно-патріотичного виховання молоді

10.05.2016   11:33

Напередодні відзначення Дня пам'яті та примирення й 71 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 6 травня, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв участь у зустрічі з представниками ветеранських організацій області та міста Чернігова, спілки воїнів-інтернаціоналістів, учасниками антитерористичної операції на сході України.

Зустріч проходила в Чернігівській обласній державній адміністрації за участю голови облдержадміністрації Валерія Куліча та першого заступника голови обласної ради Валентина Мельничука.

Звертаючись до учасників зібрання, міський голова привітав всіх ветеранів війни та праці, афганців та учасників АТО. Він зазначив, що всі вони є поколінням героїв та переможців, якими всі українці будуть завжди пишатись. Кожен громадянин пам’ятатиме про безстрашні подвиги, про побратимів, юність яких не встигла розквітнути і життя яких скінчилося на полі бою.

Перед присутніми також з вітальним словом виступили голова Чернігівської обласної організації ветеранів України Анатолій Москаленко, учасник бойових дій Другої світової війни Костянтин Каземиров, голова Чернігівського обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Ніна Зубок, заступник голови Чернігівського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Анатолій Кирилюк, представник Українського інституту національної пам’яті в Чернігівській області Сергій Бутко, голова Чернігівської міської організації ветеранів України Ірина Четвертак і завідувач сектору в Чернігівській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, голова ради громадської організації «Щит 41» Альберт Черешко.

Наприкінці зустрічі відбулось підписання Угоди про співпрацю щодо національно-патріотичного виховання молоді між обласною державною адміністрацією, обласною радою, Чернігівською міською радою та обласною організацією ветеранів України, обласним відділенням Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), громадською організацією «Щит 41».

У цьому документі засвідчено готовність обласної та міської влади, а також ветеранських організацій формувати національно свідоме, патріотично налаштоване молоде покоління, яке буде вболівати за свою країну, бажатиме учитись і працювати для її розвитку як суверенної країни з європейськими цінностями.

Після підписання цієї Угоди присутніх ветеранів привітали учні чернігівської загальноосвітньої школи № 29.

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.