Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 17:11:07

Екологічна інспекція м. Чернігова нагадує суб’єктам господарювання про обов’язкове скошування трави

07.05.2016   08:10

У весняно–літній період року тепле повітря та періодичні дощі роблять сприятливі умови для росту трави, тому екологічна інспекція м. Чернігова попереджає про необхідність покосу трави на прилеглих та власних територіях.

Особливо це стосується власників магазинів, приватних підприємств, установ та організацій. У більшості випадків фасади організацій та прилегла територія виходить на центральну частину міста або на вулично–дорожні мережі. ЖРЕДи, дільниці з обслуговування житлового фонду КП «Новозаводське» та «Деснянське» теж зобов’язані косити траву на підпорядкованих їхнім організаціям територіях.

Екоінспекція нагадує, що разом зі звичайною рослинністю з’являються й карантинні її види, які можуть зашкодити здоров’ю людей.

За не дотримання вимог чинного законодавства, а саме ст. 152 КУпАП, п. 10.1.16 «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова» існує адміністративна відповідальність у вигляді штрафних санкцій від 850 до 1700 грн. У правилах з благоустрою зазначено, що суб’єкти у сфері благоустрою зобов’язані систематично і своєчасно проводити косіння трави та об’єктів рослинного карантину на власних, прилеглих та закріплених територіях. Газони необхідно скошувати при досягненні висоти травостою 8-10 см. Якщо суб’єкти господарювання не мають можливості самостійно виконувати роботи з косіння газонів, то вони зобов’язані укласти договір зі спеціалізованим підприємством на відповідні роботи.

Екологічна інспекція міста просить підтримувати порядок на прилеглій до організації території та сподівається на свідомість мешканців і на докладання спільних зусиль для того, щоб наше місто було гарним та квітучим.

Пропозиції, зауваження та побажання приймаються інспекцією за адресою: м. Чернігів, пр. Перемоги 63, тел. 67-28-25, або за телефоном «гарячої лінії» 97-41-41. Детальніше ознайомитися з «Правилами благоустрою… м. Чернігова» можна на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради за посиланням http://www.chernigiv-rada.gov.ua/nagalni/nag-pitannya/185.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини