Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 01:57:43

Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з населенням

07.05.2016   07:53

Рятувальниками Чернігівщини щотижнево здійснюються відпрацювання житлового сектору громадян, в ході чого до населення доводяться основні вимоги правил безпечної поведінки. Профілактичні заходи направлені на те, аби привернути увагу мешканців області відповідально ставитися до власної та безпеки оточуючих.

5 травня фахівцями Бобровицького районного відділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області проведено профілактичне відпрацювання житлового сектору на території с. Марківці, де у цьому році під час пожеж загинуло 2 особи, ще 1 травмовано.

Під час відпрацювання особлива увага приділялась профілактичній роботі з непрацюючим населенням, людьми похилого віку, інвалідами, багатодітними та неблагонадійними родинами. Адже, як свідчить статистика, лихо найчастіше приходить у оселі саме цієї категорії громадян.

Під час подвірних обходів рятувальники провели з населенням інформаційно-роз'яснювальні бесіди щодо дотримання вимог безпеки у побуті, під час перебування у лісопаркових зонах, біля водойм, а також при виявленні вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів.

Крім того, фахівці ДСНС розповіли батькам про небезпеку дитячого травматизму в результаті залишення їх без відповідного нагляду та контролю.

Під час проведення профілактичного заходу мешканцям села рятувальники вручили тематичні пам’ятки та листівки із заходами безпеки життєдіяльності.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини