Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 вересня, 09:20:18

Чернігівщина відзначила Великдень та першотравень спокійно

03.05.2016   09:07Агенцiя

Поліція забезпечила публічний порядок під час святкування Великодня. Завдяки вжитим превентивним заходам і чіткій скоординованій роботі правоохоронців та громадськості святкування пройшло мирно, без порушень порядку.

Нагадаємо, що напередодні Великодня і Дня міжнародної солідарності трудящих всі органи й підрозділи Міністерства внутрішніх справ України були переведені на посилений варіант несення служби.
Оперативні штаби Головного управління Національної поліції та територіальних підрозділів у цілодобовому режимі моніторять оперативну обстановку в області.

Налагоджений чіткий обмін інформацією між територіальними підрозділами Національної поліції, Національною гвардією, рятувальниками, прикордонниками, міграційною службою та СБУ стосовно попередження терористичних загроз під час масових заходів.
Перед початком богослужінь вибухотехніки обстежили кожну церкву на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів. Після чого об’єкти були взяті під цілодобову охорону поліції.

На Чернігівщині Великодні богослужіння пройшли у 480 церквах, в них взяли участь близько 380 тисяч вірян.

Спокій громадян охороняли 1200 поліцейських та 200 добровільних помічників з громадських формувань. Безпосередньо охорону публічного порядку біля культових споруд в області здійснювали близько 800 поліцейських територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції.

Порядок біля 13 чернігівських церков забезпечували 50 поліцейських та 30 представників громадських формувань. На вулицях та в публічних місцях обласного центру працювали 34 екіпажі патрульної поліції, 6 екіпажів поліції охорони та 25 військовослужбовців Національної гвардії України.

Незважаючи на свято світлого Христового Воскресіння та першотравень, поліція закликає громадян не втрачати пильності. Якщо ви виявили невідомий або вибухонебезпечний предмет, негайно телефонуйте до поліції за номером 102 та обов’язково дочекайтеся прибуття слідчо-оперативної групи. До приїзду правоохоронців зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета. Особливо це важливо в публічних місцях з масовим скупченням людей.

Наразі поліція продовжує нести службу в місцях масового відпочинку громадян.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА обговорили питання погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

У Чернігівській ОДА обговорили питання погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат 09:20

17 вересня заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко провів спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Допомога по тимчасовій непрацездатності в Чернігівській області зросла на 16,0%

Допомога по тимчасовій непрацездатності в Чернігівській області зросла на 16,0% 09:08

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, у тому числі з ізоляцією від COVID-19, у січні - серпні 2020 року порівняно з тим же періодом минулого року збільшився на 16,0% у розрахунку на день та склав 256 гривень.

Майже 5 тисяч новонароджених отримали перші документи у стінах пологових будинків

Майже 5 тисяч новонароджених отримали перші документи у стінах пологових будинків 08:51

Сучасні сервіси, що запроваджуються органами державної влади, кожного дня приваблюють все більше користувачів, котрі швидко переконуються у їх перевагах. Особливо позитивні відгуки залишають громадяни, які відчули радість батьківства.

Проведено 28805 обстежень на COVID-19

Проведено 28805 обстежень на COVID-19 08:46

Станом на 18.09.2020 року вірусологічною лабораторією ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» проведено 28805 обстежень біологічного матеріалу методом ПЛР на COVID-19.