Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 20:20:16

Вогнеборці ліквідували пожежу дачного будинку, внаслідок якої господар отримав опіки

30.04.2016   21:20

29 квітня о 21:49 до Служби порятунку "101" у Боборовицькому районі надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних господарств у садовому товаристві "Берізка" в с. Марківці.

Загоряння помітили сусіди й викликали вогнеборців. На місце події, подолавши відстань понад 12 кілометрів прибули рятувальники 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

На час прибуття полум'ям була охоплена майже вся господарча будівля та вогонь встиг перекинутися на впритул розташований дачний будинок.

Вогнеборці одразу приступили до гасіння. Пожежу локалізували о 22:30, а о 23:00 остаточно ліквідували.

Проте, під час пожежі 77-річний господар отримав опіки обличчя та верхніх кінцівок І ст. коли самотужки разом з сусідами намагався приборкати полум'я. Чоловіку була надана перша медична допомога, про те від госпіталізації він відмовився.

Вогнем знищено господарча будівля,  покрівля та перекриття дачного будинку.

Причина пожежі з'ясовується.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини