Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 02:22:33

СБУ попередила контрабанду старовинних золотих монет

30.04.2016   14:29Агенцiя

На Чернігівщині співробітники СБУ спільно з працівниками митниці та прикордонниками попередили спробу контрабандного вивезення з України до Російської Федерації старовинних золотих монет.

Монети були виявлені правоохоронцями на митному пункті пропуску «Грем’яч» під час огляду особистих речей пасажира рейсового автобусу «Київ - Москва».

За попередніми висновками вилучені предмети старовини належать до часів Російської імперії та можуть становити історико-культурну цінність. Контрабандист планував збути монети на території РФ.

Слідчим відділом УСБУ в Чернігівській області розпочато кримінальне провадження за ознаками скоєння злочину, передбаченого ч.1 ст.201 Кримінального кодексу України. Монети будуть направлені на мистецтвознавчу експертизу для встановлення їх історико-культурної цінності.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини