Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 09:15:56

Виготовлення Великодніх сувенірів

30.04.2016   10:40

28 квітня в Прилуцьуий міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти пройшов хенд-мейд по виготовленню великодніх сувенірів.

Учні ЗОШ № 7 продемонстрували виготовлення писанки у техніці кінусайга. Це роботи із клаптиків тканини, які виконуються без голки та нитки.

Учні школи-інтернату І-ІІ ст. (керівники Кукса О.Б. та Даценко О.М.) розповіли про Великодню та Вербну ляльки-мотанки. Майстрині показали як виготовити ляльки-мотанки пташки та жайворонків із фетру.

Рукодільниці розповіли як можна виготовити великодні яйця із бісеру, фетру, флісу та ниток і зробить плоску підвіску з вишивкою, виготовити Великоднє дерево.

Юні майстрині пішли з бібліотеки з власноруч виготовленими пасхальними сувенірами та гарним настроєм.

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини