Продовжується виконання робіт за традиційною технологією
Службою автомобільних доріг у Чернігівській області продовжується виконання робіт за традиційною технологією із застосуванням гарячого асфальтобетону та методом просочення. Роботи тривають на всій території області - на автодорогах як державного, так і місцевого значення.
Так, за період з 21.04 по 28.04.2016 р., на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області підрядними підприємствами ліквідовано 17 481 кв. м ямковості на автодорогах загального користування.
А саме:
М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі (на Гомель);
Н-07 Київ - Суми - Юнаківка (на Курськ);
Р-12 Чернігів - Мена - Сосниця - Грем'яч;
Р-13Чернігів - Городня – Сеньківка;
Р-65 Контрольно-пропускний пункт "Миколаївка" - Семенівка - Новогород-Сіверський - Глухів - контрольно-пропускний пункт "Катеринівка";
Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки – Пирятин;
Р-69 Київ - Вишгород - Десна – Чернігів;
Т-25-12 Ріпки - Городня - Щорс - Корюківка – Семенівка;
Т-25-14 Ніжин - Бахмач – Дмитрівка;
Т-25-15 /Р-68/ - Дмитрівка – Харкове;
Т-25-16 Сосниця - Короп - /М-02/;
Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків – Ічня;
Т-25-34 Корюківка - Синявка - Блистова – Мена;
Т-25-35 Козелець - Карпилівка – Сорокошичі;
Т-25-36 Корюківка - Сахутівка – Мена;
Т-25-37 Ріпки – Любеч;
Т-25-52 Борзна - Комарівка - /М-02/;
Т-25-61 Ріпки - Задеріївка – Радуль;
О251001 Куликівка – Авдіївка – Виблі – а/д Р-67.
Щоденно роботи виконували в середньому 29 бригад філій ДП «Чернігівський облавтодор» Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали сім асфальтобетонних заводи, укладено 2060 тони асфальтобетону.
Загалом з початку року ліквідовано 64767 кв. м. ямковості, ремонтні роботи й надалі тривають і продовжуватимуться за належних погодних умов і температури повітря.
Останні новини Чернігівщини
У Городні з’явився осередок для тимчасового проживання ВПО 11:15
У Городні з’явився осередок для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Там облаштували 10 кімнат. Чотири із них поки вільні. Проєкт реалізувала міська рада в партнерстві з донорами.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:01
Протягом минулої доби небезпечних подій не зареєстровано.
4 грудня: цей день в Україні і світі 09:10
День 1380 Російська агресія - Day 1380 Russian aggression
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».