Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 13:42:32

Кошти, незаконно отримані внаслідок злочинних дій, прокурором стягуються до бюджету

27.04.2016   17:04

На контролі органів прокуратури залишається питання відшкодування шкоди, заподіяної посадовими особами, які мають доступ до розпорядження бюджетними коштами.

Так, прокуратурою області установлено факт порушення чинного законодавства при використанні бюджетних коштів під час проведення місцевих виборів на території Бахмацького району.

Зокрема головою дільничної виборчої комісії на підставі підробленої постанови без проведення відповідного засідання неправомірно нараховано та виплачено одноразову грошову премію на загальну суму майже 4 тис. грн.

Бахмацьким районним судом винну особу притягнуто до кримінальної відповідальності.

Після набрання обвинувальним вироком законної сили прокуратурою заявлено позов про повернення незаконно отриманих коштів до бюджету.

Факти неправомірного використання бюджетних коштів та безпідставного нарахування собі премій посадовими особами установлено і в інших районах області. У судовому порядку стягнуто з винних осіб до Державного бюджету України незаконно отриманих коштів на загальну суму майже 20 тис грн.


Довідково:

Згідно з Цивільним кодексом України майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
У випадку встановлення збитків, заподіяних кримінальними правопорушеннями, позов про відшкодування шкоди пред’являється прокурором (ст. 128 КПК України).

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини