Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:44:31

"Українська Громадська Рада" піклується про дітей, які мають особливі потреби

26.04.2016   14:41

Україна має глибоке національне коріння, багаті традиції, для яких характерні милосердя та допомога, тим, хто не може самостійно зарадити своїм проблемам.

Офіційно появу соціальної роботи, як професії, зареєстровано лише на початку 90-х років, минулого століття, а в повний голос про проблеми догляду за дітьми з обмеженими фізичними можливостями у нашій країні заговорили зовсім недавно.

Ця тема не виносилась на публічне обговорення не тільки на державному рівні, але й замовчувалась батьками, які виховували таких дітей. Та насправді проблема догляду за дитиною з обмеженими можливостями неймовірно тяжка морально, а у наш час ще й досить обтяжлива матеріальна проблема.

За законами життя не буває зла без добра, тож знаходяться люди, які від щирого серця, безкорисно та від усієї душі можуть, а головне хочуть, допомагати сім’ям, у яких є діти з обмеженими можливостями. Відчуваючи щиру підтримку для своїх дітей, життєві проблеми батьків стають не такими безвихідними.

Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за підтримки Громадської організації «Українська Громадська Рада» надав гуманітарну допомогу чотирьом сім’ям нашого міста, у яких існує проблема дитячої інвалідності.

Двом сім’ям надано річний запас дитячих підгузок, вологих серветок, одноразових поглинаючих серветок; іншій сім’ї - продуктовий набір на значну суму коштів; а четверта сім’я отримала професійний синтезатор «Yamaha» для своєї дитини.

Колектив Прилуцького міського Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді вдячний громадській організації «Українська Громадська Рада» та особисто Юлії Капран, голові правління громадської організації, за надану допомогу у такій нелегкій, але милосердній та шляхетній справі. Дуже сподіваємося, що джерело доброти і шляхетності вернеться морем добра не тільки для тих, хто отримав допомогу, але й для тих, хто її надає.

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини