Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 22:09:06

Ліквідувно 5 пожеж в екологічних системах

25.04.2016   11:45Агенцiя

Впродовж останньої доби підрозділи УДСНС України у Чернігівській області ліквідували 5 пожеж в екологічних системах, причинами яких послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

24 квітня о 21:22 у Ніжинському районі біля селища Хвилівка виникла пожежа настилу в лісі на площі 0,2 га. До ліквідації загоряння залучались рятувальники 16-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 4 чоловік особового складу та однієї одиниці спеціальної техніки. Оперативними діями рятувальники о 21:34 пожежу локалізували, а о 21:59 остаточно ліквідували.

Того ж дня вогнеборцями ліквідовані загоряння сухої трави у Корюківському, Ічнянському та Менському районах на загальній площі понад 4 га.

У зв'язку з цим, рятувальники нагадують громадянам про небезпеку випалювання сухої рослинності та сміття під час прибирання присадибних ділянок та на відкритих територіях.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини