Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 жовтня, 20:17:40

Наталія Романова: Гендерна рівність та недопущення злочинів проти прав людини — наш тест на європейськість

23.04.2016   13:49Агенцiя

Після тривалої перерви сьогодні відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при облдержадміністрації. Участь в обговорені взяла і заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

Варто зауважити, що на сьогодні в області зроблено чимало кроків, аби запобігати проявам насильства в родині та торгівлі людьми. Про це свідчить і те, що Чернігівщина знаходиться на другому місці в країні за рівнем якості встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Як повідомила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш, з 2013 року такий статус отримали 17 осіб: 14 з них перебували у трудовому рабстві, 3 — у сексуальному.

До слова, додаткову інформацію щодо системи надання допомоги таким постраждалим можна знайти у відповідній рубриці сайту облдержадміністрації.

Під час обговорення було визначено спільні завдання для влади та громадськості. Зокрема це і розробка проекту Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству на 2017-2020 роки.

Присутні зауважили і про важливість допомоги багатодітним родинам.

— На жаль, за час військової агресії на сході країни випадки торгівлі людьми чи іншого порушення прав особи почастішали. Однак, ми маємо об’єднати зусилля, адже гендерна рівність та недопущення таких злочинів — наш тест на європейськість, — наголосила Наталія Романова.

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.