Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 23:36:45

Наталія Романова: Гендерна рівність та недопущення злочинів проти прав людини — наш тест на європейськість

23.04.2016   13:49Агенцiя

Після тривалої перерви сьогодні відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми при облдержадміністрації. Участь в обговорені взяла і заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

Варто зауважити, що на сьогодні в області зроблено чимало кроків, аби запобігати проявам насильства в родині та торгівлі людьми. Про це свідчить і те, що Чернігівщина знаходиться на другому місці в країні за рівнем якості встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Як повідомила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш, з 2013 року такий статус отримали 17 осіб: 14 з них перебували у трудовому рабстві, 3 — у сексуальному.

До слова, додаткову інформацію щодо системи надання допомоги таким постраждалим можна знайти у відповідній рубриці сайту облдержадміністрації.

Під час обговорення було визначено спільні завдання для влади та громадськості. Зокрема це і розробка проекту Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству на 2017-2020 роки.

Присутні зауважили і про важливість допомоги багатодітним родинам.

— На жаль, за час військової агресії на сході країни випадки торгівлі людьми чи іншого порушення прав особи почастішали. Однак, ми маємо об’єднати зусилля, адже гендерна рівність та недопущення таких злочинів — наш тест на європейськість, — наголосила Наталія Романова.

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини