Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:10:19

Державна пенітенціарна служба відзначила 18-ту річницю утворення

23.04.2016   08:30Агенцiя

22 квітня у Чернігівському обласному філармонійному центру відбулися урочистості з нагоди 18-ї річниці утворення Державної пенітенціарної служби України.

Працівників управління Державної пенітенціарної служби області, ветеранів та курсантів Академія державної пенітенціарної служби України з цієї нагоди вітали голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч та обласної ради Ігор Вдовенко, колеги, запрошені гості.

Звертаючись до загалу керівник виконавчої влади області акцентував увагу на вагомості внеску пенітенціаріїв у забезпечення діяльності механізмів правопорядку, відзначив визначну віху розвитку служби – створення у Чернігові наприкінці минулого року єдиної в Україні Академії державної пенітенціарної служби, привітав службовців і запевнив у реальності втілення планів з будівництва службового житла та поліпшення умов несення служби.

Вітаючи присутніх, голова обласної ради зазначив, що з 1998 року, ставши самостійним органом, кримінально-виконавча служба крок за кроком змінювалась у напрямку гуманізації відбування покарань, формування якісно нових підходів до процесу організації виправлення та ресоціалізації засуджених.
Зміни, що відбулися за цей період, безперечно сприяли підвищенню гарантій захисту прав та законних інтересів людини в умовах позбавлення волі.

- Окрім безкомпромісної боротьби зі злочинністю у суспільстві, кожного дня, сумлінно виконуючи свій службовий обов'язок, ви, шановні присутні, допомагаєте тим, хто зробив хибний крок у житті та опинився у скрутній ситуації, забезпечуєте неухильне дотримання закону в установах виконання покарань, – підкреслив очільник представницького органу Чернігівщини.

Також з нагоди 18-ї річниці утворення Державної пенітенціарної служби України, за сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено Юлію Андріївну Василенко – начальника Новозаводського районного відділу м. Чернігова кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області, підполковника внутрішньої служби та Еліну Вікторівну Панченко – провідного спеціаліста фінансово-економічного відділу управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

Євгенії Федорівні Авер’яновій – провідному бухгалтеру фінансово-економічного відділу Академії Державної пенітенціарної служби;

Зливку Станіславу Володимировичу – начальнику факультету заочного навчання та підвищення кваліфікації працівників Академії Державної пенітенціарної служби, полковнику внутрішньої служби;

Іващенко Оксані Олександрівні – старшому інспектору (з архівної справи) сектору документального забезпечення та архівної справи управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області;

Кухті Наталії Олександрівні – начальнику лікарської амбулаторії Академії Державної пенітенціарної служби;

Лаврику Миколі Володимировичу – начальнику групи озброєння інтендантсько-господарчого відділу Академії Державної пенітенціарної служби, старшому лейтенанту внутрішньої служби;

Сикалу Максиму Миколайовичу – доценту кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Академії Державної пенітенціарної служби, підполковнику внутрішньої служби;

та Євгенію Вікторовичу Скалюну – начальнику сектору кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області, підполковнику внутрішньої служби.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.