Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 21:47:52

Унеможливити корупційні ризики – одне з першочергових завдань Головного управління ДФС в області

22.04.2016   13:22Агенцiя

Поряд з основним завданням фіскальних органів зі своєчасного наповнення бюджетів усіх рівнів, дуже гостро стоїть питання максимального зниження можливих корупційних проявів та зловживань у сфері професійної діяльності.

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомляють, що робота з цього напрямку ведеться постійно і планомірно. Відділом внутрішньої безпеки здійснюються заходи, як профілактичного, так і контрольного характеру.    

Протягом трьох місяців поточного року працівники відділу провели 19 службових перевірок, за результатами яких 2 матеріали направили до органів прокуратури для прийняття рішення в порядку ст.214 КПК України. Крім того, на адресу керівництва територіальних фіскальних органів направлено 15 подань, вжиті заходи реагування стосовно 13 посадових осіб, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 7 посадовців, 1 – винесено офіційне застереження.

Головне управління ДФС у Чернігівській області закликає мешканців області також не бути байдужими. Про усі випадки зловживань просимо негайно повідомляти за номерами: /0462/ 668-522 - телефон «Довіри» та  /044/ 284-00-07- сервіс «Пульс», а також за адресою Головного управління в області: м. Чернігів, вул. Реміснича, буд. 11 (к. 208).

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини