Прокуратурою ініційовано стягнення до бюджету стягнуто 3 млн. грн.
Органами прокуратури області приділяється значна увага захисту інтересів держави в бюджетній сфері, в тому числі при сплаті обов’язкових платежів до бюджету.
У межах представницьких повноважень, передбачених законодавством, прокуратурою встановлено факт несплати одним з підприємств Чернігова понад 3 млн. грн. податкового боргу.
Зокрема, суб’єктом господарювання в 2015 році не сплачувався податок на додану вартість та земельний податок, внаслідок чого утворилися податкові зобов’язання, які мають статус податкового боргу.
З метою захисту інтересів держави прокуратурою області до Чернігівського окружного адміністративного суду направлено позов про стягнення боргу за рахунок коштів цього підприємства, розміщених у банківських установах.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами