Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 12:48:07

Ювілей акції "Екокрок": 150 тисяч дерев за 10 років

21.04.2016   10:35

Десята щорічна екологічна акція «Екокрок» відбулася 16 квітня в Ічнянському національному природному парку. До неї традиційно долучилися працівники компанії «Бритіш Американ Тобакко Україна». На ділянці 2,1 га було висаджено 9000 сіянців сосни.

Протягом десяти років працівники виробництва разом зі своїми колегами з комерційних та інших підрозділів компанії, родинами та працівниками Ічнянського національного природного парку допомагають озеленювати Чернігівщину. За весь цей період спільними зусиллями небайдужих екологічних волонтерів на території 26 гектарів було висаджено 126 тисяч сіянців сосни, 28 тисяч саджанців берези та дуба. Загалом в екологічній акції «ЕкоКрок» в Ічнянському національному природному парку за 10 років взяли участь близько 700 працівників компанії, їхніх друзів та членів родин.

«Наша компанія в усіх країнах присутності вже багато років впроваджує власну програму залісення. Це частина глобальної соціальної відповідальності ВАТ щодо сталого розвитку і відповідального ставлення до навколишнього середовища. В Україні ми вже 10 років підтримуємо акцію „ЕкоКрок“. Наші екологічні волонтери разом з друзями та родинами кожного року чекають на нову зустріч, адже це не тільки важливий соціальний проект, це також гарне родинне свято, коли можна разом принести велику користь рідній країні», – зазначила Надія Білоус, керівник відділу з корпоративних та правових питань «Бритіш Американ Тобакко Україна».

«Я щиро вдячний компанії „Бритіш Американ Тобакко Україна“ за багаторічну підтримку нашої екологічної акції „ЕкоКрок“ і особливо всім учасникам, які знаходять час та можливість робити добрі справи для нашого краю. Найбільше багатство України – це наша природа і люди, які люблять рідну землю і прагнуть зберегти цю красу для наступних поколінь», – підкреслив Олександр Шульга, директор Ічнянського національного природного парку.


Довідково:

Ічнянський національний природний парк був заснований відповідно до Указу Президента України від 21 квітня 2004 року на території Ічнянського району Чернігівської області. Парк було створено з метою збереження, відтворення та раціонального використання характерних типових лісостепових природно-ландшафтних та історико-культурних комплексів. Загальна площа парку становить 9665,8 га. Парк створено з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних природно-ландшафтних та історико-культурних комплексів у верхів’ях річки Удай. До  Національного природного парку належить дендрологічний парк загальнодержавного значення «Тростянець» – один з найкращих в Україні за своєю художньою цінністю. Територія парку має значні ресурси для розвитку рекреаційної діяльності.

«Бритіш Американ Тобакко Україна» – перше підприємство з іноземними інвестиціями у тютюновій галузі України, створене у 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики, яка має понад 120-річну історію. Після створення спільного підприємства з «Бритіш Американ Тобакко» фабрику було повністю реконструйовано і на старому місці постало нове сучасне підприємство, яке повністю відповідає світовим стандартам у сфері управління виробництвом, охорони праці й екологічної безпеки. Сьогодні в компанії працює більше 900 працівників, з них понад 480 задіяні у виробництві у Прилуках.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині проводять капітальні ремонти закладів освіти із застосуванням енергозберігаючих технологій

На Чернігівщині проводять капітальні ремонти закладів освіти із застосуванням енергозберігаючих технологій 12:43

Сьогодні в державі здійснюється низка заходів з термомодернізації закладів освіти. Держархбудінспекція не залишається осторонь і в межах повноважень долучається до реалізації таких проектів.

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології 12:18

Про формування планів протиепізоотичних заходів профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2020 рік з використанням спеціального програмного забезпечення та активізацію процесу ідентифікації і реєстрації тварин йшлося під час наради в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:59

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 листопада до 8:00 20 листопада 2019 року.

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн 08:37

Місто Чернігів з початку наступного року встановлює мінімальні зарплати з нарахуваннями для всіх категорій працівників – що на комунальних підприємствах, що в бюджетній сфері – на рівні 5 з половиною тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини