Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 21:26:20

На Чернігівщині за рік від тяжких захворювань помирає до 30 дітей

19.04.2016   15:44Агенцiя

У Чернігові мають намір створити центр з надання паліативної допомоги тяжкохворим дітям та їх батькам. Про це йшлося під час наради в облдержадміністрації.

Згідно даних статистики, сьогодні в Чернігівській області за рік від тяжких захворювань помирає до 30 дітей. І близько 500 дітей від народження до 17 років страждають на онкогематологічні, неврологічні хвороби, мають вроджені вади розвитку, які в будь-який момент можуть потребувати паліативної допомоги.

За словами, виконуючого обов’язки начальника обласного управління здоров’я Володимир Пулін, в Чернігові зараз немає центру паліативної допомоги тяжкохворим дітям.

"В Чернігові зараз дійсно немає подібного центру, адже це не тільки відділення чи спеціалізований хоспіс, а й допомога хворим вдома. В Чернігові взагалі немає подібного відділення. Та великим питанням є персонал, адже в нас нема підготовлених людей, які можуть надавати паліативну допомогу. Тому, на мою думку, починати нам слід не з відділення, а з зі створення палати паліативної допомоги при обласній дитячій лікарні", - сказав він.

Задля розробки концепції надання паліативної допомоги дітям на Чернігівщині запланували створити робочу групу.

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини