Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 березня, 14:06:44

Прокуратура відстоює законне право дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування на виплату грошової допомоги

18.04.2016   18:44Агенцiя

Ніжинською місцевою прокуратурою вжито заходів представницького характеру на захист прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яким при закінченні загальноосвітніх навчальних закладів не виплачено одноразову грошову допомогу.

Відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» випускники цієї категорії забезпечуються за рахунок навчального закладу або відповідної установи одноразовою грошовою допомогою в розмірі не менше шести прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку.

Водночас установлено, що двом вихованцям навчальних закладів  Козелецького району одноразова грошова допомога у визначеному законом розмірі не нарахована та не виплачена.

З метою захисту інтересів неповнолітніх прокурором заявлено позови.

Козелецьким районним судом підтримано позицію прокуратури та стягнуто на користь дітей по 7,7 тис. грн. кожному.

Останні новини Чернігівщини

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини