Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 12:17:15

Прокурором доведено вину викладача університету у підбурюванні до замаху на надання неправомірної вигоди та шахрайстві

15.04.2016   12:06

Міськрайонним судом засуджено викладача Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя за підбурювання до замаху на надання неправомірної вигоди працівникові державної установи, за вчинення дій з використанням становища, яке він займає, заволодіння чужим майном шляхом обману.

Державним обвинувачем у суді доведено, що працівник університету в травні та жовтні минулого року запропонував студентці забезпечити успішне складання екзаменаційно-залікових сесій за умови сплати нею коштів, які нібито він мав у якості неправомірної вигоди передати викладачам, що безпосередньо прийматимуть іспити. Вважаючи запропоновані викладачем умови вигідними, потерпіла погодилася.

У подальшому обвинувачений з корисливих мотивів шляхом обману отримав від студентки 2600 грн, які використав на власні потреби.

Вироком суду зловмисника визнано винним за ч. 4 ст. 27, ч. 2  ст. 15,ч. 1 ст. 354, ч. ч. 1, 2 ст. 190 КК України та призначено покарання у виді  штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 3400 грн.

Останні новини Чернігівщини

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань 11:21

Погоджувальна рада узгодила їх перелік.

Обрано голову, заступника голови та затверджені результати виборів депутатів Ніжинської райради

Обрано голову, заступника голови та затверджені результати виборів депутатів Ніжинської райради 11:14

Відбулась установча сесія новообраної Ніжинської районної ради VІІІ скликання. Результати виборів депутатів районної ради, що відбулись 25 жовтня, оголосила голова районної ТВК Вікторія Пархоменко.

З початку пандемії в області на самоїзоляції знаходились 2700 працівників

З початку пандемії в області на самоїзоляції знаходились 2700 працівників 10:53

2700 застрахованих осіб (працюючих громадян) Чернігівщини, з них - 715 медичних працівників, з початку пандемії знаходились на самоізоляції від COVID-19 під медичним доглядом, а в Україні відповідно - 50 тисяч осіб, з них - 10 тисяч медпрацівників.

Проставили 1094 апостилів

Проставили 1094 апостилів 10:48

Чи актуальна послуга з проставлення апостиля?