Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:27:14

Прокурором доведено вину викладача університету у підбурюванні до замаху на надання неправомірної вигоди та шахрайстві

15.04.2016   12:06

Міськрайонним судом засуджено викладача Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя за підбурювання до замаху на надання неправомірної вигоди працівникові державної установи, за вчинення дій з використанням становища, яке він займає, заволодіння чужим майном шляхом обману.

Державним обвинувачем у суді доведено, що працівник університету в травні та жовтні минулого року запропонував студентці забезпечити успішне складання екзаменаційно-залікових сесій за умови сплати нею коштів, які нібито він мав у якості неправомірної вигоди передати викладачам, що безпосередньо прийматимуть іспити. Вважаючи запропоновані викладачем умови вигідними, потерпіла погодилася.

У подальшому обвинувачений з корисливих мотивів шляхом обману отримав від студентки 2600 грн, які використав на власні потреби.

Вироком суду зловмисника визнано винним за ч. 4 ст. 27, ч. 2  ст. 15,ч. 1 ст. 354, ч. ч. 1, 2 ст. 190 КК України та призначено покарання у виді  штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 3400 грн.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».