На Чернігівщині митниками припинено 139 порушень митних правил на суму понад 16 мільйонів гривень
У результаті здійснення заходів, спрямованих на попередження порушень митного законодавства, співробітниками Чернігівської митниці ДФС протягом січня-березня припинено 139 порушень.
Вартість вилучених предметів, серед яких переважають промислові й продовольчі товари та транспортні засоби, складає 16 452 тисячі гривень.
За цей період митницею направлено на розгляд до судових інстанцій 69 справ на загальну суму 16 385 тисяч гривень. Судами винесено рішення про конфіскацію предметів правопорушення на суму 3 437 тисяч гривень, накладено штрафів на суму 3 459 тисяч гривень та стягнуто 24 тисяч гривень.
Безпосередньо митницею розглянуто 80 адміністративних справ, накладено штрафів на суму 2 243 тисяч гривень, з них вже сплачено до бюджету 215 тисяч гривень.
Сектор комунікацій відділу організації роботи
ГУ ДФС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».