Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 05:30:19

Обговорили актуальні питання реформування місцевого самоврядування

15.04.2016   08:17Агенцiя

14 квітня голова обласної ради Ігор Вдовенко долучився до роботи круглого столу з питань проведення реформи місцевого самоврядування та децентралізації, ініційованого народним депутатом України Василем Амельченком.

Участь у обговоренні взяли голова облдержадміністрації Валерій Куліч, депутати обласної ради, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голови районних рад, сільські, селищні, міські голови, регіональні консультанти Офісу реформ.

Ігор Вдовенко, звертаючись до учасників заходу, підкреслив, що потреба у реформуванні місцевого самоврядування та проведенні децентралізації назріла уже дуже давно. Однак через вплив певних історичних, політичних та економічних факторів зараз Україна змушена долати шлях змін надшвидкими, у порівнянні з іншими країнами Європи, темпами. Крім того, у нашій держав процес ускладнюється ще й військовими діями на сході.

Проте реформування місцевого самоврядування і децентралізація влади – це необхідні кроки для нашої країни на шляху інтеграції в європейське демократичне співтовариство. Але до цього процесу потрібно підходити комплексно, виважено, враховуючи економічну доцільність та спроможність під час створення об'єднаних громад.

- У центрі уваги завжди повинні бути інтереси громадян, щоб люди не просто почули про децентралізацію, а й відчули на собі її конкретні позитивні результати, - наголосив голова обласної ради.

Загалом спілкування учасників форуму проходило у форматі «запитання-відповідь». Завдяки такій невимушеній атмосфері заходу експерти і практики, на чиї плечі покладена відповідальна місія втілювати у життя зміни у сфері місцевого самоврядування у державі та, зокрема, на Чернігівщині, змогли детально обговорити та проаналізувати проблеми, а також перші позитивні здобутки об'єднаних громад, поділитись досвідом і власним баченням процесів реформування.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.