Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 12:59:48

Заступник голови ОДА Сергій Сергієнко відвідав чернігівське підприємство ПрАТ "ТЕРА"

15.04.2016   08:05Агенцiя

13 квітня заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко відвідав чернігівське підприємство ПрАТ «ТЕРА».

ПрАТ "ТЕРА" є виробником широкого асортименту датчиків температури й вологості, контрольно-вимірювальних приладів та інших засобів автоматики. Підприємство має власні виробничі, офісні та складські приміщення загальною площею більше 2000 м2. На підприємстві близько 90 чоловік.

Апаратура, що виготовляється ПрАТ «ТЕРА», застосовується для автоматизації систем тепло- і газопостачання, вентиляції і кондиціювання, в технологічних процесах хімічної промисловості, машинобудування, сільського господарства, грибівництва та інших галузей народного господарства.

Для складання електронної апаратури застосовуються комплектуючі провідних світових виробників. Якість продукції контролює власний відділ технічного контролю. Система управління якістю на виробництві сертифікована за стандартом ISO 9001: 2008.

Споживачами виробів ПрАТ «ТЕРА» є практично всі українські підприємства, яким потрібно контроль і регулювання температури, вологості або інших технологічних параметрів. Клієнтська база підприємства налічує більше 2000 покупців.

В даний час ПрАТ «ТЕРА» ставить перед собою завдання освоєння ринку країн ближнього і далекого зарубіжжя. Уже здійснюються поставки в Білорусь, Молдову, Азербайджан, Туркменістан, Грузію, Єгипет, Латвію, Казахстан, Ірак і Польщу.

У рамках робочого візиту заступник голови облдержадміністрації ознайомився з виробничими потужностями підприємства, поспілкувався з керівником ПрАТ «Тера» щодо існуючих проблем та подальших перспектив розвитку.

Останні новини Чернігівщини

Як хобі перетворити на успішний бізнес

Як хобі перетворити на успішний бізнес 11:59

Про це йшлося на засіданні клубу в Чернігівському міському центрі зайнятості. Своєю бізнес-ідеєю та секретами успішного ведення бізнесу з безробітними ділилася відома чернігівська майстриня, дизайнер Людмила Заровська. Тема зустрічі «Хенд-мейд - шедеври своїми руками». Цього разу говорили про прикраси ручної роботи зі стрічок та намистин.

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку "Вдовині села Чернігівщини" 11:53

«Вдовині села Чернігівщини» – п’ятдесятихвилинний документальний фільм, створений на основі життєвих історій мешканок Чернігівського району. 21 лютого, стрічку презентували громаді у Чернігівському обласному молодіжному центрі. У заході взяла участь заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

"Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів" 11:33

20 лютого у м.Києві відбулася презентація та експертне обговорення напрацювань проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонах України», який був реалізований у 8-ми громадах Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області.

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі 11:21

У Чернігові планують проводити більше тематичних сезонних фестивалів. А також - різноманітних чемпіонатів, конкурсів, навчальних семінарів, майстер-класів тощо. Виконавчий комітет міської ради 20 лютого погодив внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки.

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств 11:18

21 лютого заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван зустрівся з представниками національно-культурних товариств області. Захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови.