Алея пам’яті героїв-ліквідаторів
Сьогодні Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв участь у висадженні дерев на честь 30-ої річниці Чорнобильської катастрофи та всіх учасників і ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

У заході також взяв участь голова облдержадміністрації Валерій Куліч, заступник міського голови Ольга Хоніч, представники релігійних та громадських чорнобильських організацій.
Учасники заходу на території біля Палацу урочистих подій висадили 20 черемх, символічно створивши Алею пам’яті героїв-ліквідаторів.
Міський голова Владислав Атрошенко, звертаючись до членів родин загиблих та до ліквідаторів, зазначив: «Низький уклін тим людям, які віддали своє життя, і вічна пам'ять. Нехай ця алея буде постійною згадкою про тих людей, які пішли з життя, ліквідуючи найбільшу техногенну катастрофу в історії людства».
В. Атрошенко від імені територіальної громади міста Чернігова подякував ліквідаторам, які були присутні на заході, побажав міцного здоров’я та мирного неба.
«На жаль, міська влада не може задовольнити всі фінансові потреби тих людей, які залишаються в строю, але ми пам’ятаємо про ваш подвиг, ми розуміємо, що ви значну частину здоров’я віддали приймаючи участь в ліквідації трагедії. Міська рада завжди буде підтримувати вас», - зазначив міський голова.
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.