Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 01:51:16

Силою до РЛП "Ялівщина" не заганятимуть

14.04.2016   10:42

Перебіг останніх подій навколо РЛП «Ялівщина» аналізували вчора на засіданні робочої групи з моніторингу діяльності та підготовки пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу.

Участь в обговоренні також взяв перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

Робота засідання відразу розпочалася з невдоволення деяких присутніх. Викликане воно було змінами у складі робочої групи. Відповідне розпорядження голови ОДА можна побачити на сайті.

Та основні баталії розгорілися навколо площі самого РЛП, зокрема його зовнішніх меж та внутрішньої площі,а також — долі приватної власності на території парку.

До слова на засіданні були присутні власники житлових будинків, що живуть на прилеглих до Ялівщини вулицях, а також ті, хто за останні роки у різний спосіб отримав ділянки практично у лісовому масиві. Останні, схоже, хвилюються найбільше. Адже за умови входження до РЛП, продати або забудувати ці ділянки буде складно.

Як зазначила голова робочої групи Тамара Петрова, у кінцевому варіанті до проекту плану парку було внесено пропозицію відобразити такі позначки: 200,5 гектарів — зовнішня межа, 168, 7 — внутрішні землі.

— Проект плану буде готовий до 18 травня. Тоді ми вже можемо розглянути усі нюанси даного питання. Та я запевняю вас, що без згоди власників ділянок, до РЛП їх включено не буде. А всі зміни цільового призначення відбуватимуться в межах чинного законодавства, — зауважив Леонід Сахневич.

За планом засідання також мав би бути заслуханий звіт про виконану роботу директора КЗ РЛП «Ялівщина» Володимира Свердлова. Втім, як зазначив спікер, звітувати він має в кінці року, а зараз може надати лише коротку інформаційну довідку.

На нараді говорили і про екологічні проблеми парку, зокрема загрозливу ситуацію зі шкідниками та засмічення природи відпочиваючими.

Нагадуємо: всі охочі можуть приєднатися до запланованих суботників 16 та 23 квітня, у Ялівщині теж передбачена локація.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:13

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники здійснювали заходи з ліквідації 23 пожеж в екосистемах 15:08

Загальна площа, пройдена вогнем склала понад 61 га. Причиною виникнення зазначених пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

Одноденний заробіток  - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень

Одноденний заробіток - на потреби лікарні. У Коропській громаді назбирали майже 207 тисяч гривень 12:12

Працівники апарату Коропської селищної ради запропонували підтримати районну лікарню, аби медики мали достатньо спецодягу, якщо доведеться лікувати хворих. Вони ініціювали перерахувати на потреби закладу одноденний заробіток. Про це пишуть на сайті громади.

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу

Ніжинський лісгосп створив 87 гектарів нового лісу 12:03

Посадці передувала кропітка праця: заготівля лісового насіння, його обробка, відбір та збереження у спеціальних холодильних камерах, вирощування високопродуктивних сіянців, очистка ділянок та підготовка ґрунту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини