Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 жовтня, 02:39:12

Силою до РЛП "Ялівщина" не заганятимуть

14.04.2016   10:42

Перебіг останніх подій навколо РЛП «Ялівщина» аналізували вчора на засіданні робочої групи з моніторингу діяльності та підготовки пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу.

Участь в обговоренні також взяв перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

Робота засідання відразу розпочалася з невдоволення деяких присутніх. Викликане воно було змінами у складі робочої групи. Відповідне розпорядження голови ОДА можна побачити на сайті.

Та основні баталії розгорілися навколо площі самого РЛП, зокрема його зовнішніх меж та внутрішньої площі,а також — долі приватної власності на території парку.

До слова на засіданні були присутні власники житлових будинків, що живуть на прилеглих до Ялівщини вулицях, а також ті, хто за останні роки у різний спосіб отримав ділянки практично у лісовому масиві. Останні, схоже, хвилюються найбільше. Адже за умови входження до РЛП, продати або забудувати ці ділянки буде складно.

Як зазначила голова робочої групи Тамара Петрова, у кінцевому варіанті до проекту плану парку було внесено пропозицію відобразити такі позначки: 200,5 гектарів — зовнішня межа, 168, 7 — внутрішні землі.

— Проект плану буде готовий до 18 травня. Тоді ми вже можемо розглянути усі нюанси даного питання. Та я запевняю вас, що без згоди власників ділянок, до РЛП їх включено не буде. А всі зміни цільового призначення відбуватимуться в межах чинного законодавства, — зауважив Леонід Сахневич.

За планом засідання також мав би бути заслуханий звіт про виконану роботу директора КЗ РЛП «Ялівщина» Володимира Свердлова. Втім, як зазначив спікер, звітувати він має в кінці року, а зараз може надати лише коротку інформаційну довідку.

На нараді говорили і про екологічні проблеми парку, зокрема загрозливу ситуацію зі шкідниками та засмічення природи відпочиваючими.

Нагадуємо: всі охочі можуть приєднатися до запланованих суботників 16 та 23 квітня, у Ялівщині теж передбачена локація.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 202 нових випадки COVID-19

Виявлено 202 нових випадки COVID-19 16:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 жовтня зафіксовано 202 нових випадки інфікування COVID-19.

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.