Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 17:37:16

Силою до РЛП "Ялівщина" не заганятимуть

14.04.2016   10:42

Перебіг останніх подій навколо РЛП «Ялівщина» аналізували вчора на засіданні робочої групи з моніторингу діяльності та підготовки пропозицій щодо подальшого функціонування комунального закладу.

Участь в обговоренні також взяв перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.

Робота засідання відразу розпочалася з невдоволення деяких присутніх. Викликане воно було змінами у складі робочої групи. Відповідне розпорядження голови ОДА можна побачити на сайті.

Та основні баталії розгорілися навколо площі самого РЛП, зокрема його зовнішніх меж та внутрішньої площі,а також — долі приватної власності на території парку.

До слова на засіданні були присутні власники житлових будинків, що живуть на прилеглих до Ялівщини вулицях, а також ті, хто за останні роки у різний спосіб отримав ділянки практично у лісовому масиві. Останні, схоже, хвилюються найбільше. Адже за умови входження до РЛП, продати або забудувати ці ділянки буде складно.

Як зазначила голова робочої групи Тамара Петрова, у кінцевому варіанті до проекту плану парку було внесено пропозицію відобразити такі позначки: 200,5 гектарів — зовнішня межа, 168, 7 — внутрішні землі.

— Проект плану буде готовий до 18 травня. Тоді ми вже можемо розглянути усі нюанси даного питання. Та я запевняю вас, що без згоди власників ділянок, до РЛП їх включено не буде. А всі зміни цільового призначення відбуватимуться в межах чинного законодавства, — зауважив Леонід Сахневич.

За планом засідання також мав би бути заслуханий звіт про виконану роботу директора КЗ РЛП «Ялівщина» Володимира Свердлова. Втім, як зазначив спікер, звітувати він має в кінці року, а зараз може надати лише коротку інформаційну довідку.

На нараді говорили і про екологічні проблеми парку, зокрема загрозливу ситуацію зі шкідниками та засмічення природи відпочиваючими.

Нагадуємо: всі охочі можуть приєднатися до запланованих суботників 16 та 23 квітня, у Ялівщині теж передбачена локація.

Останні новини Чернігівщини

10 красивих суто українських приказок, які ви говорите неправильно 16:54

Не забуваймо, якою гарною та унікальною є наша українська мова. Підготували для вас десять цікавих висловів, які зроблять вашу розмову кращою. Ви їх точно знаєте, але використовуєте неправильно.

Смачні рецепти вихідного дня: запечений рулет зі свинини в духовці 16:49

Якщо ви вкотре ламаєте голову над тим, якою стравою прикрасити святковий стіл, згадайте про існування рулету зі свинини. Цю апетитну, ароматну, ситну їжу подають гарячою, як холодну закуску.

Гороскоп на наступний тиждень з 1 по 7 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 1 по 7 березня 16:46

Гороскоп на наступний тиждень для всіх знаків Зодіаку з 1 по 7 березня 2021 року.

28 лютого - Всесвітній день рідкісних захворювань

28 лютого - Всесвітній день рідкісних захворювань 09:26

Якщо зібрати всіх людей з рідкісними захворюваннями в одній країні, вона стала б третьою за чисельністю населення країною на нашій планеті. У світі налічується понад 7000 різних видів рідкісних захворювань і розладів.