Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 13:42:26

Київський апеляційний адміністративний суд зобов’язав розглянути по суті позов прокурора про повернення державі 206 га сільгоспугідь вартістю понад 3 млн. грн.

14.04.2016   09:39Агенцiя

Прокуратурою області виявлено факт безпідставної видачі Чернігівською районною державною адміністрацією розпорядження щодо надання дозволу на розроблення землевпорядної документації про передачу в оренду для ведення фермерського господарства 206 га сільгоспугідь вартістю понад 3 млн. грн.

Як встановлено,  після отримання дозволу фізичною особою взяті на себе зобов’язання щодо створення фермерського господарства та укладення договору оренди землі не виконано, орендна плата до місцевого бюджету не надходила.

З метою усунення порушень закону прокурор звернувся до суду з вимогою скасувати розпорядження про виділення землі. 

Водночас, незважаючи на обґрунтованість прокурором позовних вимог, ухвалою суду першої інстанції позов залишено без розгляду.

Не погоджуючись із висновком суду та послідовно відстоюючи позицію, прокурором вказане рішення оскаржено в апеляційному порядку.

Київський апеляційний адміністративний суд 29.03.2016, розглянувши апеляційну скаргу прокурора, визнав її обґрунтованою, скасував незаконну ухвалу суду першої інстанції та направив справу для розгляду по суті.
 

Останні новини Чернігівщини

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України

Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України 12:32

Після тривалого перебування на фронті, повернулися до рідних домівок в селище Гончарівське військовослужбовці першої окремої танкової Сіверської бригади.

Обласний конкурс

Обласний конкурс "Кращий товар Чернігівщини" - 2020 12:19

8 липня оголошується початок щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» - 2020.