Майже 7300 жителів Чернігівщини вже задекларували свої доходи
Як повідомили в Головному управлінні ДФС у Чернігівській області, з початку року декларації про отримані в 2015 році доходи, вже подали майже 7,3 тис. громадян.
З них 4,1 тис.– особи, які зобов’язані задекларувати свої доходи, решта – громадяни, які звернулися для отримання податкової знижки.
До сплати задекларовано майже 8,2 млн.грн. податку на доходи з фізичних осіб. Набільші суми доходів задекларовано громадянами внаслідок отримання спадщини - майже 132,6 млн.грн., з яких до сплати задекларовано 6,3 млн.грн. податку.
У відомстві нагадують, що кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2015 році триватиме до 1 травня 2016 року.
Подати таку декларацію зобов’язані громадяни, які упродовж 2015 року отримали:
- доходи, з яких при нарахуванні або виплаті податок не утримувався;
- доходи від особи, яка не є податковим агентом;
- спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім'ї першого ступеня споріднення;
- іноземні доходи, тощо.
Крім того, для отримання права на податкову знижку чинне законодавство дозволяє громадянам надавати декларацію про свої доходи за минулий рік протягом поточного року.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.
«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06
П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.
48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03
Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.
На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02
10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.