Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 жовтня, 03:12:45

Засуджено до 6 років позбавлення волі службову особу органу місцевого самоврядування за розтрату та заволодіння чужим майном

14.04.2016   07:34

Корюківським районним судом 05.04.2016 засуджено колишнього посадовця органу місцевого самоврядування за розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України), та умисне заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (ч. 2 ст. 190 КК України).

Як встановлено, обвинувачена, перебуваючи на посаді сільського голови,  зловживаючи службовим становищем, з корисливих мотивів у жовтні 2015 року внесла в ломбард в якості застави комп’ютерну техніку, яка перебувала на балансі органу місцевого самоврядування, а отримані за неї кошти використала на власні потреби.

Надалі, з метою особистого збагачення, під приводом розрахунку за придбання будівельних матеріалів та твердопаливного котла для реконструкції котельні школи, не маючи намірів виконати свої зобов’язання, привласнила 45 тис. грн., перераховані громадською організацією за нібито виконані роботи.

Незважаючи на часткове визнання обвинуваченою своєї вини у вчиненні кримінальних правопорушень, державним обвинувачем у суді надано беззаперечні докази її винуватості. З урахуванням, що обвинувачена раніше судима, прокурором викладено обґрунтовану позицію про призначення міри покарання, пов’язаної із позбавленням волі, шляхом часткового приєднання невідбутої її частини за попереднім вироком.

Суд погодився із доводами прокурора та засудив обвинувачену за ч. 2 ст. 190, ч. 2 ст. 191 КК України до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 3 роки, 9 рангу 4 категорії посадової особи місцевого самоврядування та конфіскацією майна.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 202 нових випадки COVID-19

Виявлено 202 нових випадки COVID-19 16:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 жовтня зафіксовано 202 нових випадки інфікування COVID-19.

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.