Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 08:29:23

Протягом першого кварталу платники Чернігівщини отримали понад 226 тисяч послуг та електронних сервісів ДФС

13.04.2016   10:29Агенцiя

Завдяки здійсненню інноваційних кроків спрощено процедуру отримання адміністративних, інформаційних, консультаційних послуг в органах ДФС.

Так, протягом січня – березня 2016 року платникам надано 226,3 тис. таких послуг та електронних сервісів.

Із загальної кількості адміністративних послуг – 91 відсоток (16,4тис.) надано через Центри обслуговування платників. За інформацією відділу обслуговування платників, найбільш популярною була послуга видачі картки платника податків. Нею скористалися понад 9,1 тис. осіб.

Також, значну кількість було надано наступних послуг: реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 1,8 тис.,  надання витягу з реєстру платника єдиного податку – 1,4 тис., реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 1,2 тис., реєстрація розрахункових книжок – 0,5 тис., видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби  – 0,5 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 0,5 тис., видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – 0,4 тис.

Останні новини Чернігівщини

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру

Київський струнний квартет на сцені Чернігівського філармонійного центру 08:24

Програму “Музика Душі” в рамках проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Камерний абонемент” представили 22 лютого музиканти Київського струнного квартету.

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей

За позовом прокурора раду зобов’язано утворити у своєму складі службу у справах дітей 08:13

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури, зобов’язавши одну із об'єднаних громад Городнянського району утворити у складі виконавчих органів службу у справах дітей.

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл

Сновська поліція за годину розшукала викрадений мотоцикл 08:03

У Сновську поліція оперативно вийшла на слід чоловіка, який ввечорі 21 лютого з господарства місцевого мешканця викрав мотоцикл.

Служба автомобільних доріг попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах області 07:45

24 лютого у з'вязку з переміщенням активного циклону з заходу на території України очікуються складні погодні умови. Пориви вітру 17-22 м/с, вночі на Правобережжі, вдень в Україні сильний вітер 25-28 м/с.

24 лютого - Масляна

24 лютого - Масляна 07:42

Масляна походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства.