Держфінінспекція за січень-березень забезпечила відшкодування втрат на 9,1 млн. гривень
Протягом січня-березня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, у т.ч. за порушеннями, що виявлені у попередніх звітних роках, на суму 9,1 млн гривень.
До бюджетів різних рівнів, бюджетних установ та організацій надійшло 0,8 млн. грн, відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів в сумі 8,3 млн. гривень.
До адміністративної відповідальності притягнуто 38 посадові особи.
За результатами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 6 досудові розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.
Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03
Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:
У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59
14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.
Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.