Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 10:21:10

Що робити чернігівським комунальним ЗМІ після роздержавлення? ВІДЕО

09.04.2016   12:52Агенцiя

Відповідь проста – вчитися заробляти на гідне майбутнє.

Поради та практичний досвід можна отримати, доєднавшись до освітнього проекту «Медіа-менеджмент: від комунальної газети до успішного медіа», що реалізовується ГО «Асоціація регіональних засобів масової інформації» (АРЗМІ) за підтримки американської неурядової організації «Інтерньюс Нетворк, Інк» у рамках програми «Український Медійний Проект (У-Медіа)».

Презентацію проекту для зацікавлених цільових груп нещодавно провів координатор проекту, голова АРЗМІ Олександр Назаренко.

Цей проект передбачає інституційну та професійну підтримку редакцій комунальних газет Чернігівської області. Він зорієнтований на практичну допомогу колективам редакцій та журналістам в умовах процесу роздержавлення, що розпочався після ухвалення Верховною Радою Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

Зокрема, у рамках проекту досліджуватиметься контент місцевих ЗМІ, розроблятимуться індивідуальні алгоритми успіху.

– Під час реалізації проекту надаватимуться юридичні консультації, оцінюватимуться загрози та перспективи змін, що є надзвичайно актуальним у період становлення незалежного ЗМІ. Редактори матимуть змогу повчитися ефективному менеджменту та маркетингу, журналісти – дізнаватимуться секрети формування сучасного контенту, – зазначив координатор проекту Олександр Назаренко.

Відповідно до робочого плану проекту, який попередньо напрацьовано під час презентації, вже у квітні – травні відбудуться семінари для редакторів районок. Пізніше пройдуть тренінги для творчих працівників редакцій. У підсумку колективи комунальних друкованих ЗМІ можуть напрацювати дієву стратегію розвитку вже реформованого медіа на найближчі роки.


Довідково:
Попередній аналіз контенту районних ЗМІ свідчить про значну перевантаженість офіційними матеріалами органів влади, відсутність зваженої політичної аналітики, практично повну відсутність інформації економічного та фінансового плану. Щодо фінансів, то лише 2 з 25 комунальних друкованих ЗМІ повністю відмовились від бюджетної підтримки, змогли утримати наклад та якісно змінити контент.Останні новини Чернігівщини

В обласній раді обговорювали ситуацію навколо ДП

В обласній раді обговорювали ситуацію навколо ДП "Ніжинрайагролісництво" 10:01

25 лютого заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів нараду щодо можливих шляхів вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Ніжинського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Ніжинрайагролісництво» міста Ніжина та адміністрацією комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради, зареєстрованого Національною службою посередництва і примирення у січні цього року.

В області з нелегального обігу вилучено алкогольну продукцію та обладнання майже на 700 тисяч гривень

В області з нелегального обігу вилучено алкогольну продукцію та обладнання майже на 700 тисяч гривень 09:45

Засідання міжвідомчої регіональної робочої групи щодо вжиття заходів з протидії нелегальному обігу алкогольної продукції в Чернігівській області провів заступник голови ОДА Олександр Савченко.

"Мова цифр" має бути зрозуміла кожному жителю громади 09:28

Вівторок, 25 лютого для фінансистів та керівників об’єднаних територіальних громад Чернігівської області запам’ятається надовго.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини