Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 12:45:04

Що робити чернігівським комунальним ЗМІ після роздержавлення? ВІДЕО

09.04.2016   12:52Агенцiя

Відповідь проста – вчитися заробляти на гідне майбутнє.

Поради та практичний досвід можна отримати, доєднавшись до освітнього проекту «Медіа-менеджмент: від комунальної газети до успішного медіа», що реалізовується ГО «Асоціація регіональних засобів масової інформації» (АРЗМІ) за підтримки американської неурядової організації «Інтерньюс Нетворк, Інк» у рамках програми «Український Медійний Проект (У-Медіа)».

Презентацію проекту для зацікавлених цільових груп нещодавно провів координатор проекту, голова АРЗМІ Олександр Назаренко.

Цей проект передбачає інституційну та професійну підтримку редакцій комунальних газет Чернігівської області. Він зорієнтований на практичну допомогу колективам редакцій та журналістам в умовах процесу роздержавлення, що розпочався після ухвалення Верховною Радою Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

Зокрема, у рамках проекту досліджуватиметься контент місцевих ЗМІ, розроблятимуться індивідуальні алгоритми успіху.

– Під час реалізації проекту надаватимуться юридичні консультації, оцінюватимуться загрози та перспективи змін, що є надзвичайно актуальним у період становлення незалежного ЗМІ. Редактори матимуть змогу повчитися ефективному менеджменту та маркетингу, журналісти – дізнаватимуться секрети формування сучасного контенту, – зазначив координатор проекту Олександр Назаренко.

Відповідно до робочого плану проекту, який попередньо напрацьовано під час презентації, вже у квітні – травні відбудуться семінари для редакторів районок. Пізніше пройдуть тренінги для творчих працівників редакцій. У підсумку колективи комунальних друкованих ЗМІ можуть напрацювати дієву стратегію розвитку вже реформованого медіа на найближчі роки.


Довідково:
Попередній аналіз контенту районних ЗМІ свідчить про значну перевантаженість офіційними матеріалами органів влади, відсутність зваженої політичної аналітики, практично повну відсутність інформації економічного та фінансового плану. Щодо фінансів, то лише 2 з 25 комунальних друкованих ЗМІ повністю відмовились від бюджетної підтримки, змогли утримати наклад та якісно змінити контент.Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині проводять капітальні ремонти закладів освіти із застосуванням енергозберігаючих технологій

На Чернігівщині проводять капітальні ремонти закладів освіти із застосуванням енергозберігаючих технологій 12:43

Сьогодні в державі здійснюється низка заходів з термомодернізації закладів освіти. Держархбудінспекція не залишається осторонь і в межах повноважень долучається до реалізації таких проектів.

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології 12:18

Про формування планів протиепізоотичних заходів профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2020 рік з використанням спеціального програмного забезпечення та активізацію процесу ідентифікації і реєстрації тварин йшлося під час наради в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:59

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 листопада до 8:00 20 листопада 2019 року.

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн 08:37

Місто Чернігів з початку наступного року встановлює мінімальні зарплати з нарахуваннями для всіх категорій працівників – що на комунальних підприємствах, що в бюджетній сфері – на рівні 5 з половиною тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини