Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 23:56:21

Ліга ділових і професійних жінок відзначила своє 15-річчя

09.04.2016   09:30Агенцiя

Заступник міського голови Олександр Кириченко 5 квітня взяв участь в урочистому святковому заході, присвяченому 15-річчю Чернігівської міської Ліги (Клубу) ділових і професійних жінок.

Вітаючи розумних, талановитих, гарних жінок, О. Кириченко висловив щиру вдячність за вагомий внесок у здійснення благодійних та соціально орієнтованих проектів: захист багатодітних сімей, робота з малозабезпеченими сім’ями та дітьми-інвалідами. Заступник міського голови побажав жінкам творчих успіхів, щастя та гармонії у повсякденному житті.

Жінок також привітали президент Ліги Ірина Дорожкіна, голова Спілки жінок України Леокадія Герасименко та керівник Молодіжного відділення Ліги, член правління Юлія Заїка та інші.

До уваги всіх присутніх у фойє Навчально-методичного центру профспілок була організована виставка творчих робіт представниць Асоціації майстринь.

Під час заходу найбільш успішних та активних бізнес-леді було нагороджено подяками Чернігівського міського голови, відзнаками Спілки жінок України, Чернігівської регіональної торгово-промислової палати тощо.

Розпорядженням Чернігівського міського голови, за активну участь у громадському житті міста Чернігова та з нагоди 15-річчя Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінокПодяка Чернігівського міського голови оголошена:

- Дорожкіній Ірині Василівні, президенту Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок, голові Чернігівської обласної організації Спілки жінок України, директору підприємства "Навчально-методичний центр" Федерації профспілкових організацій Чернігівської області;

- Логіновій Людмилі В’ячеславівні, віце-президенту Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок, директору приватного виробничо-торговельного підприємства "ДЖІ-ЕН-ЕЛ";

- Острицькій Оксані Олегівні, члену правління Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок, приватному підприємцю (приватне підприємство "Пушинка");

- Пекуровській Олені Миколаївні, віце-президенту Чернігівської міської Ліги (клубу) ділових і професійних жінок, директору публічного акціонерного товариства "Чернігівпобутрадіотехніка".

 

Довідково.

Чернігівська міська Ліга (Клуб) ділових і професійних жінок заснована в 2000 році з ініціативи обласної організації Спілки жінок України на базі Центру підтримки жіночого бізнесу, що з’явився в Чернігові завдяки проекту «ВінрокІнтернешнл» за фінансової підтримки USAID. До цього часу Ліга є єдиною в Україні жіночою бізнес-асоціацією. Сьогодні Ліга об’єднує 136 активних, ініціативних жінок, керівників установ і організацій, фахівців своєї справи, приватних підприємців, громадських діячок та майстринь.

Щорічно Ліга проводить традиційні заходи: конкурс «Жінка року», ярмарок «Що може жінка», урочистий прийом до членів Ліги, а останні три роки організовує Форум ділових і талановитих жінок. Крім того, проводяться навчання, презентації бізнесу жінок, просування послуг і товарів її членів.

Ця організація активно співпрацює з місцевими органами влади, створює привабливий образ жінки-підприємниці та громадської діячки, веде активну благодійну діяльність.

Останні новини Чернігівщини

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини