Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 20:57:33

Вогнеборці ліквідували 3 пожежі, причинами яких послужила необережність громадян у поводженні з вогнем

09.04.2016   09:26Агенцiя

На Чернігівщині впродовж минулої доби підрозділами Управління ДСНС в області ліквідовано 2 пожежі в житловому секторі та 1 загоряння в природних екологічних системах.

7 квітня о 12:59 до Служби порятунку "101" у Сосницькому районі надійшло повідомлення про пожежу безгосподарчої будівлі. На місце події прибуло відділення 10-го державного пожежно-рятувального підрозділу у складі 4 чоловік особового складу та однієї одиниці спеціальної техніки. Завдяки оперативним діям вогнеборців пожежу о 13:10  локалізували, а о 13:55 остаточно ліквідували.

Того ж дня рятувальники пожежно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спецпризначення у м.Чернігів о 17:45 ліквідували загоряння господарчої будівлі, що по провулку У.Громової. А вогнеборці Корюківського району ліквідували загоряння 0,5 га сухої трави на відкритій території.

Причиною зазначених пожеж послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.