Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 18:37:55

Інформація щодо надходження до Чернігівського окружного адміністративного суду інформаційних запитів за березень 2016 року

07.04.2016   09:26Агенцiя

У період з 1 березня 2016 року по 31 березня 2016 року включно до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло 4 інформаційні запити. Між тим, протягом березня 2015 року до суду надійшло 3 інформаційні запити.

Інформаційні запити надійшли від приватного акціонерного товариства – 1; фізичних осіб – 2; громадської організації – 1.

Запитувана інформація стосувалася питань повернення помилково сплаченого судового збору; надання інформації про дату направлення ухвали про відкриття провадження у відповідній справі до Єдиного державного реєстру судових рішень; надання інформації про діючих суддів та їх помічників; надання судового рішення по справі щодо факту ДТП за участю іншої фізичної особи.

Відповіді на запити надана в порядку та у строки, передбачені ст. 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Загалом за I квартал 2016 року Чернігівський окружний адміністративний суд розглянув 10 інформаційних запитів на доступ до публічної інформації, за звітний період 2015 року – 7 інформаційних запитів відповідно.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:54

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини