Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 16:40:55

Керівники обласної ради вже вдруге зустрілися з редакторами регіональних друкованих засобів масової інформації

07.04.2016   08:45Агенцiя

6 квітня відбулася чергова зустріч голови обласної ради Ігоря Вдовенка та його заступника Арсена Дідура з керівниками комунальних видань - членами Асоціації регіональних засобів масової інформації.

У заході також взяли участь представники депутатських фракцій обласної ради – Дмитро Блауш, Сергій Журман, Артур Зінов'єв, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван.

Учасники засідання обговорили перспективи подальшої співпраці обласної ради з очільниками регіональної преси, а також можливі варіанти їх самостійного існування після роздержавлення відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ».

Ігор Вдовенко, звертаючись до присутніх, зазначив, що оскільки із 26 комунальних газет тільки близько п'яти готові працювати самостійно, то необхідно шукати оптимальні шляхи їх подальшого розвитку. За словами керівника, в теперішніх умовах об'єднання територіальних громад доречним було б залучати їх до процесу реформування регіональних друкованих ЗМІ.

У свою чергу, Арсен Дідур повідомив присутніх про те, що районним і міським радам були направлені листи з рекомендаціями щодо підтримки та інформування депутатів про дію Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ». Він наголосив на необхідності проведення відповідної роботи з депутатськими фракціями, зокрема в районних радах, для того щоб не створювались перешкоди у виконанні зазначеного Закону. Також заступник голови обласної ради акцентував увагу на депутатських коштах, з яких хоча б мінімальну частку народні обранці могли б виділяти районним газетам для висвітлення їх діяльності в округах та на актуальності внесення змін відповідної обласної програми щодо фінансової підтримки роздержавлених друкованих засобів масової інформації.

На завершення зустрічі, голова Асоціації регіональних засобів масової інформації Олександр Назаренко запевнив керівників обласної ради, що районні газети завжди готові до співпраці та конструктивного діалогу з органами влади.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.