Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 жовтня, 06:03:48

Браконьєрів не зупиняє навіть нерест

06.04.2016   11:45Агенцiя

Вчора, неподалік с. Суслівка Ріпкинського району, за інформацією дільничного інспектора прикордонної служби прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Задеріївка» на річці Сож затримав 39-річного громадянина України.

Чоловік на гумовому човні здійснював незаконний вилов риби забороненими знаряддями лову, а саме зяберною сіткою під час нересту.

В ході затримання у правопорушника вилучено 70-метрову сітку та незаконно здобуту  рибу – більше 100 штук різних виді, таким чином завдавши державі шкоди на суму 4964 гривні.

В діях правопорушника вбачається кримінальне правопорушення за ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального Кодексу України.
Оперативно-слідча група Ріпкинського відділення ГУНП України  в Чернігівській області, що була викликана до місця події, склала відповідні правові документи.

Крім того за порушення прикордонного режиму, а саме вихід на маломірному плавзасобі на прикордонну річку поза встановленням пунктом базування його притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення 

Прес-служба прикордонного загону

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини