Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 травня, 11:55:13

Чернігівський оборонний завод відсудив цех у комерційної фірми

02.04.2016   20:44Агенцiя

«171 Чернігівському ремонтному заводу» на виконання рішення суду й за сприяння військової прокуратури повернуто приміщення виробничого цеху площею понад 3 тис. кв. м та вартістю більше 3 млн 500 тис. гривень.

Власником цеху визначено ДК «Укроборонпром».

Про це зазначається на сайті головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

«30 березня 2016 року завдяки принциповій позиції та налагодженій роботі військової прокуратури Чернігівського гарнізону забезпечено виконання рішення суду про повернення Державному підприємству «171 Чернігівський ремонтний завод» незаконно придбаного комерційним підприємством виробничого цеху загальною площею понад 3,000 м2 вартістю більше 3,500,000 гривень», - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що в ході виконання судового рішення за участю військового прокурора Чернігівського гарнізону 30 березня 2016 року до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про зміну власника вказаного об'єкту нерухомості та визначено в якості власника Державу в особі Державного концерну «Укроборонпром».

«Таким чином, приміщення цеху, що має стратегічне значення для державного ремонтного підприємства, повернуто для виробничої діяльності трудовому колективу», - підкреслили у прес-службі Матіоса.

УКРІНФОРМ

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини