Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 травня, 23:15:17

Створено та функціонують офіційні сайти 5 місцевих прокуратур

02.04.2016   08:49Агенцiя

Основними критеріями оцінки діяльності органів прокуратури із забезпечення принципу гласності є своєчасність і повнота інформування суспільства про роботу щодо зміцнення законності, дотримання прав громадян, юридичних осіб та інтересів держави.

Водночас розвиток засобів масової комунікації в сучасному суспільстві спонукає органи прокуратури до пошуку нових форм та методів реалізації повноважень щодо інформування громадян про стан законності, представницьку діяльність тощо.

Однією із таких форм реалізації повноважень у вказаній сфері є функціонування офіційних веб-сайтів, де завдяки їх постійному інформаційному оновленню відображаються реальні результати роботи органів прокуратури.

Тому задля зміцнення законності в регіоні, підвищення рівня довіри до органів прокуратури України й своєчасності донесення до громадськості соціально значимої інформації забезпечено створення та функціонування офіційних сайтів місцевих прокуратур.

Посилання на сайти місцевих прокуратур:
Чернігівська місцева прокуратура http://chernihiv-prok.nethouse.ua/
Бахмацька місцева прокуратура http://gp-bahmach.nethouse.ua/
Менська місцева прокуратура http://gp-mena.nethouse.ua/
Ніжинська місцева прокуратура http://nizhin-prok.nethouse.ua/
Прилуцька місцева прокуратура http://prokuratura-priluki.ch.ua/

Із вказаною інформацією також можна ознайомитися в розділі «Сайти місцевих прокуратур» на офіційному веб-сайті прокуратури Чернігівської області: http://chrg.gp.gov.ua/ua/timetable.html.

Останні новини Чернігівщини

Як пережили російську облогу чернігівські музеї? 10:35

Про те, як живуть музеї Чернігівщини рік після повномасштабного вторгнення — читайте у колонці Олі Носко для Суспільне Культура

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до  військової служби

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до військової служби 10:32

Під час проведення ревізії у Військовій частини А2995 за період з 01.01.2022 по 31.12.2022, встановлено низку порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 9 млн грн, а також неефективних управлінських рішень на суму майже 3 млн грн.

26 травня: Цей день в Україні і в світі

26 травня: Цей день в Україні і в світі 10:25

ДЕНЬ 457 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 457 RUSSIAN AGRESSION

На Новгород-Сіверщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на понад 300 тис.грн 15:03

24 травня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Новгород-Сіверського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

Увага! Зміни: вулицю Любецьку перекриють до перетину з вулицею Широкою 14:45

Термін перекриття з 08:00 год 5 червня по 20:00 год. 1 жовтня 2023 року. Відповідне рішення погоджене на виконкомі Чернігівської міської ради сьогодні, 25 травня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини