Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 05:22:27

Пам’ятати про загиблих, дбати про живих

02.04.2016   07:28Агенцiя

Восьмого травня, у традиційну поминальну неділю, відбудуться заходи зі вшанування загиблих учасників АТО та всіх, хто віддав життя за волю й незалежність України. Організаційну нараду з цього приводу провів заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко.

Представники Єдиного волонтерського центру, громадської організації «Єдина родина Чернігівщини», яка об’єднує сім’ї загиблих воїнів АТО, керівники структурних підрозділів ОДА, які беруть участь в організації заходів, узгодили свої пропозиції, можливості й побажання та розробили попередній план підготовки.

Передбачається, що акції пам’яті проходитимуть не лише на чернігівському кладовищі «Яцеве», а й у всіх населених пунктах, де поховані захисники України. Заходи відбуватимуться за участю не лише рідних та близьких загиблих героїв, а й керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, усіх небайдужих громадян.

— Ми маємо цінувати й шанувати пам’ять про людей, які віддали життя заради України. Їх подвиг вартий того. Але ми повинні подбати і про тих, хто залишився поруч з нами, втративши найдорожчих — синів, чоловіків, батьків, — зазначив Сергій Сергієнко. На його переконання, суспільство в цілому і влада зокрема мають не лише співчувати таким родинам, а й дієво підтримувати.

— На часі городні роботи… Можливо, чиясь оселя гостро потребує ремонту, а чиїсь діти закінчують школу, будуть вступати до вишів і їм необхідне сприяння. Наше завдання — не залишити поза увагою жодну таку родину, — підкреслив заступник голови облдержадміністрації. Він запевнив представників громадськості у цілковитій відкритості обласної влади до розв’язання проблем учасників АТО та їх родин.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини