Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 жовтня, 14:30:22

Чернігівський Центр обслуговування платників відвідало майже 54 тисячі платників податків

01.04.2016   12:33Агенцiя

Центром обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові надається широкий спектр безкоштовних послуг для своїх відвідувачів. З початку 2016 року Центр відвідало майже 54 тисячі платників податків - підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

У Центрі обслуговування платникам податків пропонується широкий перелік послуг, зокрема, отримання консультацій, дозвільних документів, довідок, витягів, приймання податкової звітності, кореспонденції тощо.

Інформаційні та тематичні стенди містять зразки заповнення заяв, декларацій, податкової звітності, інформацію щодо єдиного внеску, змін в оподаткуванні, порядку звернень до органів ДФС та інші корисні та актуальні матеріали. Відвідувачі мають можливість ознайомитися з останніми змінами щодо податкового законодавства з друкованих брошур, листівок, пам’яток та з екранів TV- моніторів, що розміщені в приміщенні Центру.

Протягом цього року Центром надано понад 3 тисячі адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг. Також зареєстровано підприємцям 446 книг обліку доходів і витрат та 441 книга обліку розрахункових операцій; видано 106 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби; проведена реєстрація  41 реєстратора розрахункових операцій.

Як запевнила начальник відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації управління обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові Олена Нюнько, надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності інспекції.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 р. триває компанія декларування доходів, отриманих у 2015 році. Фахівці Центру надають кваліфіковану допомогу громадянам щодо заповнення та подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Запрошуємо відвідати Центр обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові, який  знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, тел.: 65-28-25, 15-07.

Останні новини Чернігівщини

"Словограй" запрошує до читання 13:49

Як відомо, усе гарне, щире, позитивне народжується в сім’ї. Наянівсть родинних традицій та їх дотримання - це шлях до єднання, до виховання поваги та розуміння кожного з родини. Однією з важливих традицій є сімейне читання.

Про співпрацю задля посилення правової спроможності місцевих громад Чернігівщини говорили під час прес-конференції

Про співпрацю задля посилення правової спроможності місцевих громад Чернігівщини говорили під час прес-конференції 13:43

23 жовтня в прес-центрі «Чиста політика» відбулася прес-конференція, присвячена висвітленню співпраці системи безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області з правозахисними організаціями щодо забезпечення правового захисту та сприяння становленню територіальних громад Чернігівщини.

Порушень майже на 193 млн. грн. попередили у сфері закупівель аудитори Чернігівщини

Порушень майже на 193 млн. грн. попередили у сфері закупівель аудитори Чернігівщини 12:30

Протягом січня – вересня 2017 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області за результатами проведеного аналізу публічних закупівель (без виходу на об’єкти контролю та шляхом запиту документів) попередили зайві витрати на закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти на загальну суму 192,5 млн грн.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:46

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За тиждень на Чернігівщині шахраї використали майже всі схеми видурювання грошей

За тиждень на Чернігівщині шахраї використали майже всі схеми видурювання грошей 11:41

На цьому тижні з різних районів Чернігівської області до поліції зверталися громадяни, яких ошукали шахраї. Останні просто телефонували потенційним жертвам та вкладали в їхні вуха відпрацьовані меседжі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини