Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 жовтня, 03:27:08

У прокуратурі області відбулася прес-конференція

01.04.2016   12:01Агенцiя

31 березня, відбулася прес-конференція першого заступника прокурора області Юрія Балєва, на якій журналістам розповів про актуальні питання діяльності органів прокуратури Чернігівщини.

Перший заступник прокурора області поінформував журналістів, що вперше в Україні забезпечено проведення 4-рівневого конкурсного відбору, за результатми якого з 15 грудня минулого року замість 23-х територіальних прокуратур в області функціонує 5 місцевих.

Обговорюючи питання протидії злочинності та корупції, Юрій Балєв наголосив, що в умовах реформування органів внутрішніх справ майже на третину збільшилася кількість злочинів, у тому числі тяжких. Не втрачає актуальності питання протидії корупційним проявам у правоохоронних органах, боротьба з  корупцією в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Правоохоронними органами області упродовж першого кварталу направлено до суду 36 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. За весь минулий рік – лише 42.

До адміністративної відповідальності вже притягнуто 8 депутатів місцевих рад, 17 посадових осіб органів виконавчої влади, 2 посадовців контролюючих органів. Викрито 20 корупційних злочинів.

Також на прес-конференції відмічено позитивні результати представницької діяльності органів прокуратури.

Протягом минулого та поточного років судами задоволено вимоги прокурорів у 800 позовах на загальну суму 270 млн грн.

Добровільно відшкодовано відповідачами за закритими справами ще 11 млн грн.  Передано на примусове виконання судові рішення на суму понад 29 млн грн, у тому числі щодо стягнень у бюджетній сфері на 3 млн грн.

Пріоритетом  для  прокурорів  є  захист  землі,  яка  згідно  з  Конституцією України становить національне  багатство,  що  перебуває  під  особливою  охороною  держави.  За  втручання прокуратури  повернуто  та попереджено  незаконне  надання   майже   11   тисяч   гектарів земель.

Шляхом оскарження незаконних судових рішень та вступу прокурорів у справи в інтересах громадян і держави стягнуто коштів і попереджено незаконне вибуття майна на суму понад 2 млн грн.

На завершення Юрій Балєв відповів на всі питання журналістів, зокрема  щодо будівництва по вулиці Жабинського, 2а в місті Чернігові, застосування Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку  попереднього ув’язнення у строк покарання» інші та подякував медійникам за приділений цій зустрічі час.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. ОФІЦІЙНО

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. ОФІЦІЙНО 16:35

З 01.10.2017 р.проводиться моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

На кордоні виявили автомобіль з підробленими документами

На кордоні виявили автомобіль з підробленими документами 13:25

Днями, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка», під оформлення на виїзд з України вантажного автомобіля Івеко, яким керував 22-річний громадянин України, у прикордонного наряду виникли сумніви щодо свідоцтва про реєстрацію автомобіля.

Впродовж минулих вихідних підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 12 разів виїжджали на ліквідацію пожеж

Впродовж минулих вихідних підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 12 разів виїжджали на ліквідацію пожеж 13:21

З них, 9 пожеж зареєстровано в житловому секторі громадян, 1 на об`єкті, 1 інша та 1 на транспорті.

Увага! 31 жовтня о 10:00: у Чернігові увімкнуть електросирени

Увага! 31 жовтня о 10:00: у Чернігові увімкнуть електросирени 12:55

З метою комплексної перевірки готовності системи централізованого оповіщення цивільного захисту 31 жовтня о 10:00 год по Чернігову будуть увімкнені електросирени. Вони будуть лунати на протязі 5 хв. з переривистим звучанням.

Перевищення цезію-137 в грибах

Перевищення цезію-137 в грибах 12:50

Шановні жителі міста Чернігова та області!

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини