Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 03:56:32

Про хід кампанії "Декларування - 2016" обговорювали під час брифінгу в ДПІ у м. Чернігові

25.03.2016   07:21Агенцiя

В ДПІ у м. Чернігові відбувся брифінг заступника начальника інспекції Володимира Мехеда для представників місцевих засобів масової інформації з питань декларування громадянами доходів, отриманих у 2015 році.

На початку зустрічі Володимир Мехед розповів про підстави для обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи, застосування ставок податку та пояснив, коли декларація про майновий стан і доходи не подається.

Заступник начальника інспекції звернув увагу представників ЗМІ на відмінності деклараційної компанії цього року від попередніх років, зокрема, що за результатами звітного податкового року громадяни повинні подати декларацію та визначити податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору. З цією метою з 1 січня 2016 року введено в дію нову декларацію, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 року № 859.

Зацікавленість у присутніх на заході викликала можливість повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку.

Продовжуючи розмову, заступник начальника зауважив, що інспекцією розгорнуто масштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян щодо компанії «Декларування - 2016».

З метою охоплення інформацією більшої кількості мешканців міста, працівниками ДПІ у м. Чернігові проведено ряд інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2015 року. Зокрема, на розташованих у місті електронних моніторах, електронних табло, на радіо та міському телебаченні транслюються відеоролики та інформація соціального змісту, оголошується інформація і у громадських місцях. Відповідні матеріали розміщені на інформаційних стендах у приміщеннях театрів, бібліотек та багатьох інших установ і організацій та розповсюджуються серед платників. У центрі міста проведена промо - акція, а також систематично публікуються найбільш актуальні роз’яснення у засобах масової інформації, у інтернет-виданнях та на суб - сайті Головного управління ДФС у Чернігівській області.

Посадовець також поінформував про те, що у ході цьогорічної кампанії декларування доходів громадян на теперішній час дохід понад 1 млн грн задекларували 5 мешканців міста.

Наприкінці заходу, Володимир Мехед  нагадав, що подати декларацію необхідно в термін не пізніше 3 травня поточного року, подякував представникам місцевих ЗМІ за плідну співпрацю та громадянам міста - за вчасно подані декларації та сплачені податки.

Останні новини Чернігівщини

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

 Корюківські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень знайомій

Корюківські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень знайомій 12:03

Перед судом постане 45-річний мешканець одного з сіл Корюківського району, який забив до смерті літню жінку. За такі дії зловмиснику загрожує до десяти років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини