Нетверезий молдаванин намагався в’їхати в пункт пропуску на вантажівці
Вчора ввечері в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» вантажний автомобіль «Івеко», який рухався в напрямку державного кордону, зачепивши інший вантажний автомобіль, що знаходився біля пункту пропуску та не реагуючи на вимогу прикордонного наряду про зупинку біля шлагбауму, змінив напрямок руху та по зустрічній смузі продовжував рухатися до пункту пропуску.
Не зважаючи на застосовані прикордонним нарядом засоби примусової зупинки багатотонна машина збивши шлагбаум в’їхала до пункту пропуску, де і була заблокована групою реагування за допомогою спеціальних засобів.
В ході подальших заходів встановлено, що водій автомобіля, 55-річний громадянин Республіки Молдова, перебуває в стані алкогольного сп’яніння.
За скоєні правопорушення відносно водія складено протоколи про притягнення його до адміністративної відповідальності за статтями 185-10 «Злісна непокора законній вимозі прикордонного наряду» та 202 «Порушення режиму в пінті пропуску» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Крім того, співробітниками Ріпкинського відділення поліції ГУ НП в Чернігівській області, що прибули до місця події, за скоєння ДТП та управління транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння відносно водія складені протоколи про адміністративне правопорушення за статтями 130 та 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Міру відповідальності правопорушнику визначить Ріпкинський районний суд.
Останні новини Чернігівщини
На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45
Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.
В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14
Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.
Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06
Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.