Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 травня, 15:09:00

Роздержавлення ЗМІ області у дії

24.03.2016   09:18Агенцiя

Колективи комунальних газет потребують практичної допомоги в умовах процесу роздержавлення. Про основні потреби і йшлося сьогодні під час робочої зустрічі членів Асоціаціації регіональних ЗМІ та працівників Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Майже половина районних газет Чернігівщини хоче піти на «вільні хліби» у першому ешелоні, інші, з різних причин, зачекають другого етапу реалізації закону.

Втім, більшість уже має згоду трудових колективів. Значна кількість районок отримала відповідні розпорядження місцевих органів влади, які і є співзасновниками газет.

Однак, не обходиться і без труднощів. Зокрема, почасти «каменем спотикання» стає наявність державного або комунального майна у редакції друкованого ЗМІ. На те, щоб розібратися, що і кому належить та як його ділити, йде чимало часу.

Лякає редакторів перспектива значного збільшення орендної плати приміщення. Колізії виникають і в питанні подальшої реєстрації ЗМІ.

— Наразі для газет важливо врахувати два аспекти: правильний юридичний супровід процесу та становлення нового медіа. І з тим, і з іншим Асоціація регіональних ЗМІ готова допомагати, реалізуючи тематичні проекти, — зауважив керівник Асоціації Олександр Назаренко.

Як зазначив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван, обласна влада також націлена підтримувати райони у виконанні реформи.

За необхідності в ОДА детально розглядатимуть кожен проблемний випадок та шукатимуть шляхи вирішення.

Також на зустрічі обговорили пропозиції щодо відзначення Дня журналіста, зокрема проведення конкурсу журналістських робіт.

Останні новини Чернігівщини

Авіаудар по Десні: загинуло 8 людей, поранені - 12

Авіаудар по Десні: загинуло 8 людей, поранені - 12 14:13

Внаслідок авіаудару, який вранці 17 травня завдали російські війська по селищу Десна, що на Чернігівщині, загинули вісім людей. Ще 12 травмовані.

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни 13:02

Під час війни Програма медичних гарантій продовжує працювати, а пацієнти з онкологією можуть безоплатно отримувати лікування, яке забезпечує держава.

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду 12:43

Господарським судом Чернігівської області відкрито провадження та призначено до розгляду позов Ніжинської окружної прокуратури про визнання незаконним наказу Головного Управління Держгеокадастру у Чернігівській області, скасування рішення про державну реєстрацію та припинення права власності на земельну ділянку площею понад 7 га, на якій розташована пам’ятка археології місцевого значення.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 16 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 16 травня 12:35

У Чернігівській області 16 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

У Чернігівській області 10 роботодавців отримають компенсацію за  працевлаштування переселенців

У Чернігівській області 10 роботодавців отримають компенсацію за працевлаштування переселенців 12:29

Йдеться про компенсацію витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених.