Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 10:31:20

Поліція продовжує наступ на бутлегерів

24.03.2016   07:53

Поліцейські Чернігівського відділу поліції виявляють та ліквідовують в обласному центрі «точки» продажу самогону та розведеного спирту. Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції підполковник поліції Сергій Кагітін, правоохоронці вживають дієвих заходів не лише для контролю за торгівлею алкоголем в недозволений час, але й проводять роботу з виявлення та ліквідації підпільних цехів та «точок» з виробництва і продажу сурогатів алкоголю - розведеного спирту та самогону.

В умовах сьогодення алкоголь належить до одного з найбільш прибуткових підакцизних товарів, тому спокуса підзаробити «лівим» товаром завжди існує. Ухилення від сплати податків стало своєрідним каналом нелегального збагачення деяких чернігівців. Тому виявлення та притягнення до відповідальності бутлегерів сприяє надходженню в держбюджет несплачених податків. Одночасно поліція працює на недопущення потрапляння «лівої» продукції на прилавки магазинів і безпосередньо столи громадян, щоб запобігти нещасним випадкам.

Так, з початку року поліцейські Чернігівського відділу поліції виявили 25 фактів нелегального виготовлення та продажу самогону і розведеного спирту. З незаконного обігу вилучено 120 літрів спирту та самогону. На правопорушників складені 25 адміністративних протоколів за статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення), що тягне за собою накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Окрім цього, складена ще сотня протоколів про адміністративне правопорушення за статтею 177  Кодексу України про адміністративні правопорушення  (придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення).  За це передбачений штраф від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліція Чернігова попереджає всіх громадян про недопустимість правопорушень, пов'язаних з незаконним виготовленням, продажем або придбанням нелегальних спиртних напоїв, а також звертається до всіх небайдужих чернігівців з проханням повідомляти про всі відомі їм факти незаконного виготовлення та продажу алкогольних напоїв.

Звертатися можна не лише за телефоном «102», а й особисто до приймальні начальника Чернігівського відділу поліції - 619-923.

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:20

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі та 1 випадок загибелі на водних об′єктах. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

22 червня: цей день в Україні і світі 08:29

День 1578 Російська агресія - Day 1578 Russian aggression

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини