Представники Секретаріату Уповноваженого ВРУ заглянули у кожну шпарину, шукаючи недоліки в Чернігівській колонії № 44 та СІЗО
Представники Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини та департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму при Секретаріаті Уповноваженого ВРУ з прав людини перевірили Чернігівську виправну колонію (№ 44) та Чернігівський слідчий ізолятор облуправління Державної пенітенціарної служби України.
Перебуваючи в Чернігівському СІЗО, перевіряючі оглянули службові кабінети, кабінети для зустрічей з адвокатами та слідчими, приміщення збірного відділення, чергову частину, кімнати короткострокових, тривалих побачень та прогулянкові дворики. Інспектуванню також були піддані приміщення лазні, пральні, харчоблоку, відвідали бібліотеку та кімнату психоемоційного розвантаження. Перебуваючи в приміщенні режимного корпусу, представники Секретаріату провели покамерне опитування ув’язнених.
Перевірку комунально-побутових умов Чернігівської виправної колонії (№ 44) проводили за участю регіонального координатора зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Алли Лепехи.
Під час перебування в установі, представники громадськості провели огляд приміщень установи та конфіденційне опитування засуджених на предмет наявності будь-яких скарг.
В ході відвідування установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області зауважень від перевіряючих до співробітників установ не надходило.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression