Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 серпня, 06:14:39

Чернігівським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України розглянуто справу проти Куликівської селищної ради

19.03.2016   08:32

За результатами дослідження регіонального ринку оренди земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, адмінколегією територіального відділення прийнято рішення щодо порушення законодавства про захист економічної конкуренції Куликівською селищною радою (надалі – Рада).

Так, Рада є органом місцевого самоврядування, що представляє територіальну громаду селища міського типу Куликівка та повинна діяти від її імені та в її інтересах в межах, визначених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (надалі – Закон) та іншими нормативно-правовими актами.

Статтями 25, 26, 33, 60 даного Закону передбачено, що до повноважень селищних рад та їх виконавчих органів належить вирішення питань регулювання земельних відносин, справляння плати за землю, підготовка висновків щодо надання або вилучення земельних ділянок в порядку, встановленому законодавством.

За результатами аналізу, укладених Радою, договорів оренди земельних ділянок комунальної власності виявлено випадки встановлення різних  відсоткових ставок орендної плати на земельні ділянки однакового цільового призначення. Дані дії Ради були кваліфіковані як антиконкурентні дії органу місцевого самоврядування, внаслідок яких окремим суб’єктам господарювання створюються дискримінаційні умови діяльності порівняно з конкурентами.

Рішенням адмінколегії територіального відділення Раду зобов’язано припинити дане порушення.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини