Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 14:59:41

Кількість дітей, хворих на рак, збільшується. ВІДЕО

19.03.2016   07:07Агенцiя

Кількість онкологічних захворювань у дітей в області останнім часом різко збільшилася. Занепокоєні цим і батьки, і лікарі. Останні заявляють і про те, що для лікування дітей, яким поставили страшний діагноз, не вистачає ліків, адже держава недофінансовує навіть нагальні потреби.

Рак все частіше вражає дітей, і вік онкохворих нині може бути і три місяці. Хвороба ця непередбачувана. Більш того, лікування потребує дуже дорогих медикаментів. Їх мала б закупати держава, але…

Це не означає, що дітей не лікують. По бюджетних програмах вони отримують курси хіміотерапії. Але ж на хіміотерапії лікування не закінчується. Супроводжувальна терапія, реабілітація – на все це коштів немає.

Нині діти мають бути в повній ізоляції — будь-який контакт з іншими людьми або зовнішнім світом для них небезпечний. Аби хоч трохи покращити умови лікування, для хворих на лейкемію створено спеціальний ізоляційний бокс в педіатричному відділенні обласної дитячої лікарні. Величезний вклад у його оснащення зробили волонтери благодійного фонду імені Вадима Нестерчука.

Зовсім скоро роботи завершаться і бокс почне функціонувати. Але ж це не відділення, як мало б бути, а просто ізольоване приміщення. Було б непогано відкрити відділення для онкохворих дітей в обласному онкологічному диспансері. Так зробили, наприклад, у Черкасах. Але в Чернігові це лишається поки що на рівні «хороша думка, але…»

Тож поки що хворим дітям лишається задовольнятися боксом та допомогою волонтерів. Державні програми на покривають усіх коштів, яких потребує лікування, тож своїми силами або силами благодійних фондів батьки виборюють право своєї дитини на життя.


Останні новини Чернігівщини

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:40

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини