Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 серпня, 01:36:44

Кількість дітей, хворих на рак, збільшується. ВІДЕО

19.03.2016   07:07Агенцiя

Кількість онкологічних захворювань у дітей в області останнім часом різко збільшилася. Занепокоєні цим і батьки, і лікарі. Останні заявляють і про те, що для лікування дітей, яким поставили страшний діагноз, не вистачає ліків, адже держава недофінансовує навіть нагальні потреби.

Рак все частіше вражає дітей, і вік онкохворих нині може бути і три місяці. Хвороба ця непередбачувана. Більш того, лікування потребує дуже дорогих медикаментів. Їх мала б закупати держава, але…

Це не означає, що дітей не лікують. По бюджетних програмах вони отримують курси хіміотерапії. Але ж на хіміотерапії лікування не закінчується. Супроводжувальна терапія, реабілітація – на все це коштів немає.

Нині діти мають бути в повній ізоляції — будь-який контакт з іншими людьми або зовнішнім світом для них небезпечний. Аби хоч трохи покращити умови лікування, для хворих на лейкемію створено спеціальний ізоляційний бокс в педіатричному відділенні обласної дитячої лікарні. Величезний вклад у його оснащення зробили волонтери благодійного фонду імені Вадима Нестерчука.

Зовсім скоро роботи завершаться і бокс почне функціонувати. Але ж це не відділення, як мало б бути, а просто ізольоване приміщення. Було б непогано відкрити відділення для онкохворих дітей в обласному онкологічному диспансері. Так зробили, наприклад, у Черкасах. Але в Чернігові це лишається поки що на рівні «хороша думка, але…»

Тож поки що хворим дітям лишається задовольнятися боксом та допомогою волонтерів. Державні програми на покривають усіх коштів, яких потребує лікування, тож своїми силами або силами благодійних фондів батьки виборюють право своєї дитини на життя.


Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 04 серпня по 8:00 05 серпня 2022 року

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн 15:29

03.08.2022 Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного підприємства про повернення майна, яке належить Міністерству оборони України.

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері 15:27

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню мешканця м. Прилуки у вчиненні крадіжки виробу з золота у власної матері

У Чернігові відділення Укрпошти 14003 змінило адресу 15:19

Відтепер відділення поштового зв’язку 14003 в Чернігові буде працювати в найбільшому мікрорайоні міста – «Масани» за адресою вул. Незалежності, 25.

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад 15:12

Представники Центру «Доброчин» обговорили питання відновлення громад на зустрічах в Городнянській, Ріпкинській та Менській громадах Чернігівської області, які пройшли 3 – 4 серпня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини