Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 22:56:34

Складено адміністративний протокол на депутата районної ради

19.03.2016   07:03Агенцiя

Управління захисту економіки в Чернігівській області викрило факт адміністративного корупційного правопорушення з боку депутата однієї з районних ради області.

Громадянин, будучи депутатом районної ради шостого скликання, не вжив заходів щодо врегулювання реального конфлікту інтересів при здійсненні ним представницьких повноважень депутата районної ради.

Під час засідання 27 сесії районної ради 6 скликання була розглянута його ж заява щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 72,4 га, яка надається в оренду іншій особі для ведення фермерського господарства за рахунок земель запасу.

Цим було порушено Закон України «Про запобігання корупції», відносно депутата складено адміністративний протокол про адміністративне корупційне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів), який направлено на розгляд до Чернігівського районного суду.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини